Körfez Meclisi komisyonları belirledi

Körfez Belediye Meclisi nisan ayı toplantısında komisyonları belirledi. Belediye Başkanı Yunus Pehlivan’ın başkanlık ettiği toplantıda 16 gündem madde...

BÜYÜT

Körfez Belediye Meclisi nisan ayı toplantısında komisyonları belirledi. Belediye Başkanı Yunus Pehlivan’ın başkanlık ettiği toplantıda 16 gündem maddesi görüşülerek karara bağlandı.

Körfez Belediyesi’nde iki saten fazla süren nisan ayı meclis toplantısında 16 gündem maddesi görüşülerek karara bağlandı. Şener Söğüt ve Türkay Kaya’nın izinli olduğu mecliste komisyon seçimleri yapıldı. Toplantıda, bir imar planı değişikliği ve Atalar Mahallesi’nde belediyeye ait Yelken Tesisleri’ni kullanan,Yarımca Yelken ve Su Sporları Kulübü’nün kullanım süresinin üç yıl daha uzatılması maddeleri oylandı. Mecliste denetim komisyonu raporu ile faaliyet raporları okunarak karara bağlandı.

KİTAPÇIK DAĞITTI
Körfez Belediye Başkanı Yunus Pehlivan, faaliyet raporlarıyla ilgili muhalefet üyelerinin eleştirilerini cevaplandırdı. Körfez Belediyesi faaliyet raporu önceki yıllardan farklı olarak, faaliyetlerin görsellerinin de bulunduğu kitapçık şeklinde hazırlanarak meclis üyelerine verildi. Yapılan çalışma meclis üyelerinin beğenisini kazandı. Körfez Belediye Meclisi’nin bir sonraki toplantısı 4 Mayıs Çarşamba günü saat 15.00’te gerçekleştirilecek.

KOMİSYONLAR
ENCÜMEN

1-Yusuf Eryarsoy (AKP)
2-Tekin Durmuş (AKP)
3-Şener Söğüt (AKP)

PLAN VE BÜTÇE KOMİSYONU
1-Türkay Kaya (AKP)
2-Metin Özkan (AKP )
3-Ziya Baykara (AKP)
4-Tuğman Kayalı (CHP)
5-İlhan Çetiner (DP)

İMAR VE BAYINDIRLIK KOMİSYONU
1-Rıfat Bekir Bekiroğlu (AKP)
2-Mehmet Ali Tosun (AKP)
3-Aslan Yazıcı (AKP)
4-Av. Sedat Çoruh (AKP)
5-Tayfun Balıkçı (CHP)

ÇEVRE VE SAĞLIK KOMİSYONU
1-Hüseyin Tunç (AKP)
2-Melek Çelik (AKP)
3-Muhammet Hamarat (AKP)
4-İlhan Öztürk (CHP)
5-Turgut Çelikel (DP)

EĞİTİM, KÜLTÜR, GENÇLİK VE SPOR KOMİSYONU
1-Melek Çelik (AKP)
2-Kadir Aydoğdu (AKP)
3-Fadıl Durmaz (AKP
4-Engin Cömert (CHP)
5-Turgut Caferoğlu (Bağımsız)

MARMARA VE BOĞAZLARI BELEDİYELER BİRLİĞİ
1-Hayati Şaşdım (AKP)
2-Hüseyin Tunç (AKP)
3-Musa Dere (CHP)

06 Nisan 2011 Kocaeli- Gündem


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR