Aras: Hükümet kurulmalı

Erbakan Vakfı yöneticileri ve üyeler, bayramın ikinci gününde Vakıf İş Hanı’ndaki şubelerinde bir araya gelerek bayramlaştı. Şube Başkanı Yücel Molla...

Erbakan Vakfı yöneticileri ve üyeler, bayramın ikinci gününde Vakıf İş Hanı’ndaki şubelerinde bir araya gelerek bayramlaştı. Şube Başkanı Yücel Mollaismailoğlu’nun Kıbrıs’ta düzenlenen bir sempozyumda olması nedeniyle vekaleten Erbakan Vakfı Doğu Marmara Bölge Koordinatörü Mehmet Aras’ın başkanlık ettiği toplantıya ilgi büyük oldu.

 

SOHBET EDİLDİ

Bayramlaşmaya Şube Başkan Yardımcısı Hüseyin Küçükkeskin, ilçe başkanları ve Erbakan Vakfı gönüllüleri katıldı. Vakfın toplantısında bayramlar kutlandı, bol bol sohbet edildi. Sohbetlerin ardından ise basına bir takım açıklamalarda bulunuldu.

 

ZULME UĞRAYAN

Bayramlaşmanın ardından konuşma yapan Doğu Marmara Bölge Koordinatörü Mehmet Aras, “Gazze’de, Irak’ta, Suriye’de, Afganistan’da, Afrika’da, Doğu Türkistan’da ve dünyanın her yerinde zulme uğrayan, soykırıma tabi tutulan Müslüman kardeşlerimizin ve mazlum halkların kurtuluşuna vesile olmasını Allah’tan diliyoruz. Bu musibetlerden ibret alarak, geleceğimizi milli görüş prensipleriyle inşa etmek için çaba gösteriyoruz” dedi.

 

ATEŞ ÇEMBERİ

Aras, şöyle konuştu: “7 Haziran seçimleri sonrasında gelinen noktada, koalisyon hükümetinin bir an önce kurulması gerektiğini düşünüyoruz. Etrafımızı saran ateş çemberi ve istikrarsızlık sonucunda dünyada gelinen son noktayı çok iyi anlamak zorundayız. İslam dünyasının ve insanlığın birlik ve beraberliği için mutlaka milli görüş ilkelerinin hayata geçirilmesi gerekli” ifadelerini kullandı.

19 Temmuz 2015 Kocaeli- Siyaset


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR