Başkan Baran, muhtarlarla bir araya geldi

Yapılan istişare toplantısına mahalle muhtarları yoğun katılım şeklinde gerçekleştirdi. Toplantıya Körfez Belediye Başkanı İsmail Baran’ın yanı sıra B...

BÜYÜT

Yapılan istişare toplantısına mahalle muhtarları yoğun katılım şeklinde gerçekleştirdi. Toplantıya Körfez Belediye Başkanı İsmail Baran’ın yanı sıra Belediye Başkan Yardımcıları Köy ve Muhtarlar Koordinatörü Necmettin Çalışkancı, Birim Müdürleri katıldı.

 

Toplantıda Projeler Konuşuldu

Genel olarak mahallelerin hizmet noktasında geldiği noktalar toplantıda masaya yatırıldı. Yeni yıl ile birlikte Körfez’in mahallelerine yeni hizmetler ve projelerin yapılacağı toplantıda muhtarlar ve Başkan Baran tarafından konuşuldu. Toplantıda söz alarak mahalleleri ile ilgili istek ve taleplerini dile getiren muhtarlar, bu tür toplantıların çok verimli olduğuna işaret ettiler. Muhtarlar taleplerini anlatırken Belediye Başkanı ve Belediye Başkan Yardımcıları muhtarların istek ve taleplerini not aldılar.

Belediyenin tüm imkânlarının muhtarların ve mahallelerin hizmetinde olacağını hatırlatan Başkan Baran, mahalle muhtarlarının kendisinin çalışma arkadaşı olduğunu ve muhtarlarla tam bir uyum içinde çalıştıklarını söyledi.

 

Aciliyet Gerektiren Konuları Çözüme Kavuşturacağız

Başkan Baran mahallelerde devam eden çalışmalardan bahsederek, “Körfez’in her noktasına hizmet götürmeye devam edeceğiz bundan kimsenin endişesi olmasın. Körfez için yapılması gereken ne varsa elimizden geldiği kadar yardımcı olmaya, sorunları çözmeye, sıkıntıları gidermeye, istek ve taleplere cevap vermeye gayret ediyoruz. Bu yönde sizlerin bölgelerinizle ilgili aciliyet gerektiren konuları mutlaka bizlere ulaştırırsanız sağlıklı bir çalışma yaparak bu konuların çözüme kavuşmasını sağlamış oluruz” dedi.

 

Hizmet Bitmedi, Yarın da Bitmeyecek

Körfez’de çeşitli hizmetler yaparak vatandaşların yapılan hizmetleri en iyi şekilde aldıklarını Başkan Baran belirtti. Başkan Baran, Körfez’in daha da gelişmesi konusunda gerekli olan ne varsa onun temin edildiğini dile getirdi. Vatandaşa sunulan hizmetlerin kesilmeyeceğini dile getiren Başkan Baran, “Hizmet bitmedi, yarın da bitmeyecek, yeter ki biz vatandaşımıza sorunlarının çözümü noktasında gereken ilgiyi gösterebilelim. Onların, sorunların çözümünde en büyük beklentisi ilgi” dedi.

09 Ocak 2015 Kocaeli- Gündem


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR