9 Ağustos ihale dosyası

Camiye şadırvan yapılacak Başiskele Belediyesi tarafından, Fatih Mahallesi’nde bulunan Fatih Camii’ne şadırvan yaptırmak için bir ihale düzenlenece...

BÜYÜT

Camiye şadırvan yapılacak

Başiskele Belediyesi tarafından, Fatih Mahallesi’nde bulunan Fatih Camii’ne şadırvan yaptırmak için bir ihale düzenlenecek. 15 Ağustos Cuma günü saat 11.00’da yapılacak olan ihalenin ardından işin yer tesliminden sonra 90 gün içinde tamamlanması gerekiyor.

 

Orman İşletmeden ihale

İzmit Orman İşletme Müdürlüğü tarafından, kurum bünyesinde bulunan Kandıra Kerpe A tipi Ormaniçi Yeri ve Gebze orman İşletme Şefliği Muallim Köy Kurtderesi C Tipi Ormaniçi Dinlenme Yeri’nin kiraya verilmesi için ihale yapılacak. 18 Ağustos Pazartesi günü yapılacak olan ihalelerin 11.00’da başlayacağı bildirildi. Her iki ihalede 29 yıllık süreyi kapsıyor.

 

Başiskele’de arsa satışı

Başiskele belediyesi tarafından kurum bünyesinde bulunan 1 adet taşınmazın satışı için ihale yapılacak. Açık teklif usulü ile yapılacak olan ihale 11 Ağustos Pazartesi günü saat 11.00’da yapılacak. Karşıyaka Mahallesi’nde bulunan 20 bin metrekare büyüklüğündeki arsa için belirlenen muhammen bedel ise 12 milyon TL.

 

KOÜ’ye cihaz alınacak

Kocaeli Üniversitesi (KOÜ) Umuttepe Uygulama ve Araştırma hastanesi Yükseköğretim Kurumları tarafından yapılacak ihale ile KİT karşılığı cihaz satın alımı yapılacağı bildirildi. İhalenin 27 Ağustos Çarşamba günü saat 10.00’da yapılacağı bildirildi.

 

Kartepe’de yemek ihalesi

Kartepe İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından yemek hizmeti alımı için ihale yapılacak. 7 okuldaki toplam 518 öğrenciye yönelik temin edilecek olan yemek için ihalenin 25 Ağustos Pazartesi günü saat 10.00’da yapılacağı bildirildi.

08 Ağustos 2014 Kocaeli- Gündem


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR