Vodafone Türkiye rekor pazar payına ulaştı

Türkiye’nin dijital geleceğine liderlik etmeyi hedefleyen Vodafone, birinci yaşını dolduran Dijital Dönüşüm Hareketi kapsamında bir yılda 5 milyonu a...

BÜYÜT

Türkiye’nin dijital geleceğine liderlik etmeyi hedefleyen Vodafone, birinci yaşını dolduran Dijital Dönüşüm Hareketi kapsamında bir yılda 5 milyonu aşkın kişiyi dijitalleştirdi. Dijitalleşme vizyonu ile veri gelirlerinde yüzde 73’lük bir artış kaydeden şirket, toplam mobil gelire göre yüzde 33,9 ile bugüne kadarki en yüksek pazar payı ile yeni bir rekora imza attı. Vodafone Türkiye CEO’su Gökhan Öğüt, 2015 yılında mobil ve sabit telekomünikasyon şirketi olarak daha güçlü adımlar atacaklarını söyledi.

 

“TÜRKİYE’NİN DİJİTAL HARİTASINI ÇIKARTTIK”

Gökhan Öğüt, ihalesi bu yıl yapılması beklenen 4G teknolojisi için de kapsamlı bir yatırım planına odaklandıklarına dikkat çekti. Öğüt, dünyada 3 milyar insanın artık çevrimiçi olduğuna ve dijital yaşam ile tanıştığına dikkat çekerek, “Dijital Dönüşüm Hareketi’nde bir yılı geride bıraktık. Bu süreçte 5 milyonu aşkın kişiyi dijitalleşmeyle tanıştırdık, diğer yandan ise kurumsal segmentte “Yarına Hazırım” isimli programla Türkiye’nin dijital haritasını çıkarttık” şeklinde konuştu.

 

“LİMİTSİZ İNTERNET SAĞLIYORUZ”

Gökhan Öğüt, “2015 yılı bizim için sadece bir mobil iletişim şirketi olmaktan çıkıp, evde ADSL, fiber internet ve TV gibi birçok sabit iletişim hizmetini de müşterilerine tek çatı altında sunan bir mobil ve sabit telekomünikasyon şirketi olma yolunda çok kritik bir yıl olacak. Müşterilerimizin ‘her an her yerde’ dijital dünyaya kesintisiz ve yüksek hızla bağlanabilmelerini sağlayacağız. Türkiye’nin 81 iline aynı anda sunduğumuz ‘Vodafone SüperNet Telefonsuz ADSL ve Fiber’ hizmetimizle, tüketicilerimizin hiçbir ek ücret ödemeden, sadece ihtiyaçları olan limitsiz internete sahip olmalarını sağlıyoruz” dedi.

19 Şubat 2015 Kocaeli- Ekonomi


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR