“Ateşten gömleği giydik”

KOTO Başkanlığı’na seçilen Semih Barış, yaşanan gelişmeler ve göreve getirilmesi ile ilgili olarak ilk açıklamasını gazetemize yaptı. Açıklamasında “...

KOTO Başkanlığı’na seçilen Semih Barış, yaşanan gelişmeler ve göreve getirilmesi ile ilgili olarak ilk açıklamasını gazetemize yaptı. Açıklamasında “Ateşten bir gömlek giydik” diyen Barış, “Önümüzde kongreye kadar bir süreç var. Bu dönemi en iyi şekilde geçirmek ve sadece hizmete odaklı bir oda ortaya çıkarmak için çaba göstereceğiz” dedi.

 

“HİZMETE ODAKLANACAĞIZ”

Yeni dönemde acil olarak hayata geçirmek istedikleri çalışmaların olduğunu dile getiren Barış, “Arslanbey OSB içinde bulunan okulumuzda ilgili alınacak kararlar ve yapılacak çalışmalarımız var. Bu okul bizim ve bu kentin medarı iftiharıdır. Ayrıca odamızın rutin işlerinin de idamesi sağlanmalı. Hizmete odaklanacağız” diye konuştu.

 

“ATEŞTEN GÖMLEĞİ GİYDİK”

KOTO’yu polemiklerin içinden kurtarmak istediklerini dile getiren Bşkan Semih Barış, açıklamasında şu ifadelere yer verdi: “Ateşten bir gömlek giydiğimizi biliyoruz. Odamız son dönemde yaptığı çalışmalarla, hizmetleri ile değil polemiklerle gündeme geldi. Yaşanan olayların uzağında bir yönetim anlayışımız olacak.”

 

“KOTO KENTİN DEĞERİDİR”

Geçmişteki istifa kararı ile ilgili olarak yorum yapmayan Barış, şöyle konuştu: “Kocaeli Ticaret Odası bu kentin bir değeridir. KOTO’nun imajını kurtarmak da bizim görevimizdir. Bu odanın imajı düşerse bu şehir de değer kaybeder. Biz KOTO’ya da Kocaeli’ye hak ettiği değeri vereceğiz.”

 

25 Ağustos 2016 Kocaeli- Gündem


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

05

vatandaş - Semih Bey kiraladığın arsanın 1000 tl aylık bedelini ödeme, yeri işkal et nufuzunu kullan garibanın ekmeğini ye, olmadı alavere dalavere vatandasın hakkını ye sonra hizmet gömlek adalet memleket adaleti sizlerden gördüğü için bu durumda.

Senin gibilere bu dünya güzel Allah ın adaleti inşallah bu dünyada tecelli eder de meydan size kalmaz.

Yanıtla . 0Beğen 25 Ağustos 15:27
04

Paşa - Ay yazık canımya ateşten gömlek giymiş imaj düzeltecekmiş ya bi aynaya bakda imaj nasıl olur nasıl düzelir şimdi tüh yazık oldu sana vallahi yazık daha toplantı yapamadan başkanlığın bitecek kravat takıp gelmişsin ama çok ilginç seni seçen beş kişiden biri yok toplantıda yok eeee ateşten gömlek zor iş güzelim bu iş sana beş beden büyük

Yanıtla . 0Beğen 25 Ağustos 15:27
03

beygir hayri - Çıkar kardeşim o mintanı gravatı o zaman

Yanıtla . 0Beğen 25 Ağustos 15:27
02

Beygir Hayri - Sanki zorla yapacak bu görevi. Bu görevi ateşten gömlek gören yapmasın. Sanki zorla vermişler görevi.

Yanıtla . 0Beğen 25 Ağustos 15:27
01

TİCARET ODASI UYESİ - SEMİH BARIŞ SEN ONCE KENDİ İMAJINI DUZELT 6 KİŞİYLE BAŞKAN OLUNMAZ İNSAN BİRAZ UTANIR

Yanıtla . 0Beğen 25 Ağustos 15:27
Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR