Adatepe’de kahvaltı molası

  Çalışmaların tüm hızı ile devam ettiği, Adatepeliler’in canla başla çalıştıkları ve 30 Mart’taki zafere kesin gözü ile baktıklarını belirttiler. Ve...

BÜYÜT

 

Çalışmaların tüm hızı ile devam ettiği, Adatepeliler’in canla başla çalıştıkları ve 30 Mart’taki zafere kesin gözü ile baktıklarını belirttiler. Verdikleri kahvaltı molasında çalışmalar üzerinde bilgi alış verişi yapıldı ve yeni bir strateji ile tüm Dilovası’nda tarih yazmaya hazırlandıklarını açıkladılar.

DALKILIÇ HİZMETİN ADRESİ OLACAK

Sırayla konuşma yapan katılımcılar ilk konuşmayı Uzunok yaparak, ‘’inandığım için buradayım çünkü ilçemizin Dalkılıç ile hak ettiği yere geleceğine inanıyorum. Hep beraber yola çıktık hep beraberde 30 Mart’ta zaferimizi kutlayacağız. Kimsenin birliğinizi bozmasına müsaade etmeyin, boş vaatlerine kanmayın, şunu bilin ki Dalkılıç hizmetin adresi olacak’’ dedi.

İLÇEMİZ HİZMETE DOYACAK

Konuşma yapan Turgut ise konuşmasında, ‘’çok kısa bir zamanımız kaldı, beraber çok çalıştık ve yorulduk, bu yorgunluğumuzun meyvesini de beraber alacağız. İlçemizde dalkılıç’ı iktidarla taçlandırarak hizmetin önünü açacağız. Başkanımızın fakirin fukaranın babası olduğunu herkes iyi bilir, o geldiğinde herkesin yüzü gülecek, Dilovası neşeye kavuşacak, hizmete doyacak, yeter ki hep beraber desteklerimizi sürdürelim’’ dedi.

DİLOVASI HAK ETTİĞİ YERE GELECEK

Ak yaptığı kısa konuşmada, ‘’az kaldı biraz daha sabredelim, ilçemizin kötü kaderi değişecek, bizi güzel mutlu günler bekliyor. İlçemizin kötü imajını değiştireceğiz. Dilovası hak ettiği yere gelecek, hedefimiz sıfır sorunsuz bir yerleşim alanı inşa etmektir. Bunu da usta siyasetçi başkanımız Ercan Dalkılıç ile başaracağız’’ dedi.

HERKESİN BİR İŞİ OLACAK

Son konuşmayı yapan Dalkılıç ise, size şimdiden beraber kazanacağımız zaferi müjdeliyorum. Çok çalıştık ve çalışmamızın karşılığını almaya az kaldı. Çalışmamızın karşılığında hizmet görevini alacağız ve ekibimle beraber ilçemizi yeniden inşa edeceğiz. yetimin dulun, fakirin fukaranın hakkını kimseye yedirmeyeceğiz. Burada çok işsizin var olduğunu biliyorum, işsizlik sorununu çözmeye geliyoruz. Herkesin bir işi olacak akşam gönül rahatlığıyla evine çoluk çocuğunun içine girecek. Mutlu insanların yaşadığı bir kent düşüm var. bu düşümü gerçekleştirmek istiyorum, gülen insanlar yarına umutla bakan insanlar istiyorum.

ELİMİ TAŞIN ALTINA KOYACAĞIM

Hep beraber bu düşü gerçekleştireceğiz, şu an göç veren ilçemiz göç almaya başlayacak, insanlar akın akın gelmeye başlayacaklar. Kısa zamanda tüm sorunları çözülmüş bir kent olmayı başaracağız. Siz bize güç verin hep beraber zorlukların üstesinden gelelim. Size söz veriyorum elimi taşın altına koyacağım elimde gelen hiçbir şeyi esirgemeyeceğim’’ diyerek konuşmasını bitirdi.

24 Mart 2014 Kocaeli- Gündem


kutuyu işaretleyip tamama basın

Yorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR