MİLLETİMİZE AŞKLA HİZMET EDİYORUZ

Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı İbrahim Karaosmanoğlu, AK Parti Siyaset Akademisi kapsamında Eskişehir’de ders verdi. Tecrübe paylaşımı çerçevesin...

BÜYÜT


Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı İbrahim Karaosmanoğlu, AK Parti Siyaset Akademisi kapsamında Eskişehir’de ders verdi. Tecrübe paylaşımı çerçevesinde Eskişehirlilere seslenen Başkan Karaosmanoğlu, ‘’Başarılı olmak için halkla aynı dili konuşup, halkımıza aşkla hizmet edeceğiz’’ dedi.

BAŞKAN, ESKİŞEHİR’DE DERS VERDİ
Başkan Karaosmanoğlu, AK Parti Eskişehir İl Başkanlığı tarafından organize edilen Siyaset Akademisi’nde siyasetteki ve belediyecilik alanındaki tecrübelerini paylaştı. Yunus Emre Kültür Merkezi’nde gerçekleşen toplantı öncesinde Başkan Karaosmanoğlu, AK Parti Eskişehir İl Başkanlığı’nı ziyaret etti.

ESKİŞEHİR MİLLETVEKİLLERİ DE KATILDI
Başkan Karaosmanoğlu’nu Siyaset Akademisi programında AK Parti Eskişehir Milletvekilleri Ülker Can ve Salih Koca, AK Parti Eskişehir İl Başkanı Süleyman Reyhan, Eskişehir Odunpazarı Belediye Başkanı Burhan Sakallı ve kalabalık bir partili grubu karşıladı. Yaklaşık 200 kişilik Siyaset Akademisi öğrencilerine seslenen Başkan Karaosmanoğlu’nun konuşması öncesinde Kocaeli’ndeki değişimi anlatan kısa bir film gösterimi gerçekleştirildi. Salonu dolduranların sık sık alkışlarla desteklediği bir sunum yapan Başkan Karaosmanoğlu, ‘’Yaşanmış 41 Ders’’ başlığı altında tecrübe paylaşımı gerçekleştirdi.

GELECEĞE IŞIK TUTUYORUZ
Siyaset Akademisi’ne Eskişehir’de ve Türkiye genelinde katılanların geleceğe ışık tutmak için burada bulunduklarına değinen Başkan Karaosmanoğlu, ‘’Odunpazarı Belediye Başkanımızı, ekibini ve teşkilatlarımızı, kente sahip çıktıkları, tarihi dokuya önem verdikleri için kutluyorum. Hizmette adalet ve eşitlik olmazsa olmazlarımızdandır. Halkın duasını almak ise bizim için en büyük ödüldür. Halkın gönlünü kazanan teşkilatlar, halktan ilgi, sevgi ve destek görür. Siyaset keyif yapma yeri değil, dertleri dert edinme yeridir’’ ifadesini kullandı.

BAŞKAN KİTABINI İMZALADI
Programın sonunda İl Başkanı Reyhan, Başkan Karaosmanoğlu’na kendilerine verdiği değerli öğütler için teşekkür ederek, bir hediye takdiminde bulundu. Başkan Karaosmanoğlu’nun sunumunu soluksuz takip eden Eskişehirliler ise, programın sonunda kendisine ‘’Çalışınca Oluyor’’ kitabını imzalattı.

14 Mayıs 2012 Kocaeli- Gündem


kutuyu işaretleyip tamama basın

Yorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR