Doğan, işçilerle kahvaltı yaptı

İzmit’te son yıllarda çok büyük işler yaptıklarını ve bu işlerin tamamını belediye personelinin emeği ile gerçekleştirdiklerini ifade eden İzmit Beled...

BÜYÜT

İzmit’te son yıllarda çok büyük işler yaptıklarını ve bu işlerin tamamını belediye personelinin emeği ile gerçekleştirdiklerini ifade eden İzmit Belediye Başkanı Dr. Nevzat Doğan, işçilerle birlikte kahvaltı yaptı. Belediyenin Tepeköy şantiyesindeki kahvaltılı buluşma oldukça sıcak ve samimi bir havada gerçekleşti.

YÖNETİCİ İLE ÇALIŞAN AYNI SOFRADA

Mesai başlangıç saatinde şantiyeye giderek işçilerle birlikte kahvaltı eden Başkan Doğan’a Belediye Başkan Yardımcısı Murat Demir, Fen İşleri Müdürü İsmet Kuntaş,Genel-iş Sendikası Kocaeli Şube Başkanı Vedat Küçük ve birim amirleri eşlik etti.

GÜÇLÜ VE BÜYÜK BİR AİLEYİZ

İzmit Belediyesi çalışanlarının büyük bir azimle ve profesyonelce çalıştığını dile getiren Doğan İzmit Belediyesi’nin çok güçlü ve büyük bir aile olduğunu söyledi. Belediyenin kurumsal işleyişinin dostluklara, arkadaşlıklara zarar vermediğine dikkat çeken Başkan Doğan "İzmit Belediyesi Belediye Başkanı’ndan en altta çalışanına kadar İzmit’e hizmet adına var gücüyle çalışmaktadır. İzmit Belediyesi çalışanlarının mesai saati yoktur. Bizler 24 saat hizmete hazırız. Bu titizlikleri ve duyarlılıkları için tüm çalışanlarımıza İzmit halkı adına teşekkür ediyorum” dedi.

İŞÇİDEN BAŞKANA TEŞEKKKÜR

İzmit halkı için her zaman en iyi hizmeti sunmak adına çalıştıklarına dikkat çeken Başkan Doğan kahvaltı sonrasında şantiye çalışanları ile teker teker görüşerek sorunlarını dinledi. Tepeköy Şantiye’sinde görev yapan personeller yönetimden memnun olduklarını belirterek Başkan Doğan’a teşekkür ettiler.

07 Nisan 2013 Kocaeli- Gündem


kutuyu işaretleyip tamama basın

Yorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR