İsmail Keskin’den muhteşem sergi

Kocaeli Fotoğraf Sanatı Derneği (KASK) her hafta gerçekleştirdiği etkinliklere bu hafta Kocaeli Üniversitesi İletişim Fakültesi Öğretim Üyesi Yrd. Do...

BÜYÜT

Kocaeli Fotoğraf Sanatı Derneği (KASK) her hafta gerçekleştirdiği etkinliklere bu hafta Kocaeli Üniversitesi İletişim Fakültesi Öğretim Üyesi Yrd. Doç. Dr. İsmail Keskin'in ‘Sakatat’ gösterisi ile devam etti. Keskin'in sakatat  detaylarından hazırladığı fotoğraflardan oluşan gösteri izleyiciler tarafından büyük bir ilgi ile izlendi.


UZMANLIK ALANI LİTOGRAFİ

Gösteri sonrası izleyicilerden gelen pek çok soruyu da yanıtlayan İsmail Keskin, asıl uzmanlık alanının taş baskı (litografi) olduğunu belirterek, fotoğraf ve resim gibi sanat dallarının duygu ve düşünceleri anlamakta önemli araçlar olduklarını belirtti. Kendi fotoğraflarında ise bütünlüğü plastik bir bakış açısı ile yakalamaya çalıştığını ifade etti.


FOTOĞRAF SEVERLERE DAVET

Etkinlik sonrası katılımı için İsmail Keskin'e teşekkür eden KASK Başkanı Altuğ Şenel, önümüzdeki hafta KASK'ta eski İzmit fotoğraflarından oluşan gösteri ve söyleşinin yer alacağını belirterek tüm fotoğraf severleri KASK'a davet etti.


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR