Şengün: Sanayici ve işadamlarının adayıyım

AKP Kocaeli Milletvekili Aday Adayı Recep Bilal Şengün, önceki gün Atılımcı İş Adamları Derneği (ATİK) Başkanı Ulaş Erenkaya, Kartepe Sanayici İş Ada...

BÜYÜT

AKP Kocaeli Milletvekili Aday Adayı Recep Bilal Şengün, önceki gün Atılımcı İş Adamları Derneği (ATİK) Başkanı Ulaş Erenkaya, Kartepe Sanayici İş Adamları Derneği (KATSİAD) Başkanı Celalettin Kırboz ve Başiskele Sanayici İşadamları Derneği (BAŞSİAD) Başkanı Barış Arat ile yönetimlerini ziyaret etti. Şengün'ü konuk eden ATİK, BAŞSİAD ve KATSİAD’ın başkanı ve yöneticileri, Şengün'ün kariyerini ve dernekçi ruhunu ön planda tutarak başarılar diledi. Ziyaretlerinde sanayici ve işadamlarının sıkıntılarını dile getiren Şengün, “Kentimiz her geçen gün sanayi ve iş olanağı anlamında büyüyor. Ben her kesimden insan odaklı projeler üreterek çalışacak biriyim. Bu konuda da sanayicinin ve işadamlarının adayıyım” dedi.

 

“BÜYÜK BİR DERNEKTE BAŞKANLIK YAPTINIZ”

Ulaş Erenkaya, “Herkes milletvekili adayı olarak karşımıza çıkıyor. Bir partide, bir görevde bulunmak bir insana bu statüyü kazandırmaz. Vekil, özellikle halk ile beraber olabilecek bir kurum ve kuruluşu yönetmiş kişi olmalı. Bu statülerin tümü sizin şahsınızda bulunuyor. Allah yolunuzu açık etsin” şeklinde konuştu.

Barış Arat, “MÜSİAD gibi büyük bir dernekte başkanlık yaptığınızı biliyoruz. Başarılarınızı ve kariyerinizi sürekli yönetim kurulu üyelerimizle konuştuk. Sizinle tanışmak bugüne kısmetmiş. Dernekçilik adına örnek aldığımız bir adayı konuk ettiğimiz için çok mutlu olduk” dedi.

 

“FAYDAM DOKUNACAK”

Ardından KATSİAD'ı ziyaret eden ve burada da sanayici ve iş adamlarının sıkıntılarını dile getiren Şengün, “Kentimiz her geçen gün sanayi ve iş olanağı anlamında büyüyor. Ben her kesimden insan odaklı projeler üreterek çalışacak biriyim. Bu konuda da sanayicinin ve işadamlarının da adayıyım. Ziyaretlerimde sivil toplum kuruluşları ve dernekleri gezmeye ayrıca önem gösteriyorum. Sizlerin sorunları çok iyi biliyorum. Eğer aday olursam bilgi birikimim ve tecrübem açısından sanayicilerimize ve işadamlarımıza daha büyük faydam dokunacak” ifadelerine yer verdi.

19 Mart 2015 Kocaeli- Siyaset


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR