Gölcük'te Turizm Birliği toplandı

Yapılan toplantıda geçtiğimiz yılın kesin hesapları konusu görüşüldü. Toplantıya Gölcük Belediye Başkanı Mehmet Ellibeş, İlçe Turizm Birliği Müdürü A...

BÜYÜT

Yapılan toplantıda geçtiğimiz yılın kesin hesapları konusu görüşüldü. Toplantıya Gölcük Belediye Başkanı Mehmet Ellibeş, İlçe Turizm Birliği Müdürü Ayşe Dışpınar ile Kocaeli Büyükşehir, Gölcük ve Başiskele Belediyeleri’nin Turizm Merkezi Birliği ve ilgili meclis üyeleri katıldı.

 

ENCÜMEN SEÇİLDİ

Toplantıda ilk olarak 2014 yılı kesin hesapları konusu görüşüldü. Bu görüşmenin tamamlanmasının ardından Birlik Tüzüğü’nün 14. Maddesi gereğince, Büyükşehir Belediye Meclis üyeleri Mevlüt Demir ve Hikmet Tuncay, Başiskele Belediye Meclis üyeleri Kemal Erdem ve Ahmet Çoban, Gölcük Belediye Meclis üyeleri Özgür Yılmaz ve İlyas Yazıcı, Birlik encümenine seçildi.


KOMİSYON OLUŞTU

Yine Birlik Tüzüğü’nün 13. Maddesi gereğince, Büyükşehir Belediye Meclis üyeleri Mevlüt Demir ve Hikmet Tuncay, Başiskele Belediye Meclis üyeleri Murat Kılıç ve Kemal Erdem, Gölcük Belediye Meclis üyesi Sedat Kul, Plan ve Bütçe Komisyonu’na seçildi. Seçimin ardından toplantıda konu ile ilgili son bilgiler aktarıldı.

29 Haziran 2015 Kocaeli- GündemYorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?


Yeni pazar yerine ilk kazma vuruldu mask
Yeni pazar yerine ilk kazma vuruldu

Milyonlarca liralık ihalenin kazananı belli oldu mask
Milyonlarca liralık ihalenin kazananı belli oldu
5 milyon emeklinin maaşı değişecek! mask
5 milyon emeklinin maaşı değişecek!
7.3 büyüklüğünde deprem! mask
7.3 büyüklüğünde deprem!
YHT, o kente de gidecek mask
YHT, o kente de gidecek
Posco eleman alacak mask
Posco eleman alacak

BEĞEN 21 B
TAKİP ET 2 B

YÜKLENİYOR