Muhasebeciler Turabi’yi ağırladı

Meclis toplantısında Kocaeli Sanayi Odası (KSO) Genel Sekreteri Mehmet Barış Turabi tarafından oda meclis üyelerine yönelik “KSO ve Hizmetleri Tanıtım...

Meclis toplantısında Kocaeli Sanayi Odası (KSO) Genel Sekreteri Mehmet Barış Turabi tarafından oda meclis üyelerine yönelik “KSO ve Hizmetleri Tanıtımı” adlı sunum gerçekleştirildi.

 

İŞBİRLİĞİMİZ ARTACAK

Turabi, gerçekleştirdiği sunumun ardından Kocaeli SMMM Odası meclis üyelerinin sorularını yanıtladı. Bundan sonraki süreçte KSO ve KSMMMO arasında işbirliklerinin artacağının altını çizen Turabi, “Her iki kurumumuz bundan sonraki süreçte işbirliklerini protokole dökerek, çalışmalarını hızlandıracaktır. Bugün bize ayrılan zaman için teşekkür ederiz” diye konuştu.

 

KSO’YA TEŞEKKÜR ETTİ

Kocaeli SMMM Odası Yönetim Kurulu Başkanı Fikret Gökmen ise konuşmasına geçtiğimiz hafta sonu gerçekleştirilen TÜRMOB Genel Kurulu’na değinerek başladı. Gökmen, “Mesleğimizi bulunduğu noktadan daha iyi yerlere getirmek için tüm çabamızla çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Geçtiğimiz hafta sonunda Kocaeli delegasyonu olarak TÜRMOB Genel Kurulu’nda yerimizi aldık. Mesleğimize yakışan bir genel kurul gerçekleşti. Kocaeli Sanayi Odası’nın Genel Sekreteri Sayın Turabi’ye gerçekleştirdiği sunum için kurumumuz adına teşekkür ederim. Bundan sonraki süreçte de iki kurum arasındaki işbirliği artarak sürecektir” dedi.

18 Ekim 2016 Kocaeli- GündemYorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR