Karaosmanoğlu: Kendi rekorunuzu geçmelisiniz

Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı İbrahim Karaosmanoğlu, ziyaretine gelen AK Parti Başiskele İlçe Teşkilatı’nın yeni başkanı Şahin Talus ve yönetim...

BÜYÜT

Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı İbrahim Karaosmanoğlu, ziyaretine gelen AK Parti Başiskele İlçe Teşkilatı’nın yeni başkanı Şahin Talus ve yönetiminden seçim sürecinde yapılacak çalışmalar hakkında hem bilgi aldı, hem de düşüncelerini aktardı. Genel seçimin Yeni Türkiye’nin oluşmasında önemli bir dönemeç olduğunu vurgulayan Başkan Karaosmanoğlu, “Milletvekilliği seçiminde Başiskele ilçemizden kendi rekorunu geride bırakmasını istiyorum. Bu da çok çalışarak olur. Teşkilat üyelerimizin her ferdi, Yeni Türkiye’nin oluşmasındaki bu önemli sınavda, davamızı ve hizmetlerimizi halkımıza çok iyi anlatarak, bu seçimden istediğimiz oy oranıyla ayrılmamızı sağlamalıdır” dedi.

 

YENİ YÖNETİME HAYIRLI OLSUN

Başkan Karaosmanoğlu, Başiskele teşkilatının ziyaretinde yeni yönetime hayırlı olsun dileklerini iletirken, ”Yönetimdeki tecrübelisi ve yenisiyle tüm kardeşlerimizin disiplinli bir şekilde çalışmasıyla, haziran seçimlerinden inşallah başarıyla ayrılacağız. Hükümetimize güzel bir oy desteğiyle, Yeni Türkiye için güç vereceğiz. Bu da hem genel, hem de yerel hizmetlerin iyi anlatılmasından geçiyor” şeklinde konuştu.

 

SEÇMEN OLMUŞ GENÇLERİ İHMAL ETMEYİN

AK Parti teşkilatlarının seçmen listelerinde 18 yaşını doldurmuş tüm gençlerle yakından ilgilenilmesini isteyen Başkan Karaosmanoğlu, “Ülkemizin geleceği olan gençlerimizin siyasi alandaki tercihleri noktasında, onları doğru bilgilendirerek sandık başına gitmelerini sağlamalıyız. AK Parti’yi seven gençlerimizin, seçmen listelerinde yazılı olduğunu teşkilat üyelerimiz kontrol etmelidir. Tüm gençlerimize, ülkemizin lider partisi AK Parti’yi neden desteklemeleri gerektiğini, onlara gerçek argümanlar sunarak yapmalıyız” ifadelerini kullandı.

 

SANDIK BAZLI ÇALIŞMA YAPIN

Başkan Karaosmanoğlu ayrıca, “Disiplinli ve sandık bazlı çalışmalar yapmalıyız. AK Parti’yi seven tüm vatandaşlarımızın sandık başına gitmeleri sağlanmalıdır. Seçim günü en önemli görevlerimizden birisi de budur” açıklamasını yaptı. AK Parti Başiskele İlçe Başkanı Şahin Talus da, “İlçe belediyemizin ve Büyükşehirimizin yaptığı hizmetler vatandaşımız nezdinde çok kıymetli bulunuyor. Çalışmalar için sizlere çok teşekkür ederiz” dedi.

05 Şubat 2015 Kocaeli- Gündem


kutuyu işaretleyip tamama basın

Yorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR