Doğalgaz faturasını internetten ödeyen kazanıyor

İnternet üzerinden yapılan işlemler ile gereksiz kağıt israfını önleyerek çevrenin korunmasına katkıda bulunan İZGAZ, diğer taraftan yürüttüğü kampany...

BÜYÜT

İnternet üzerinden yapılan işlemler ile gereksiz kağıt israfını önleyerek çevrenin korunmasına katkıda bulunan İZGAZ, diğer taraftan yürüttüğü kampanyalarla da müşterilerine avantajlar sağlıyor.
2011 yılında 3D Secure uygulamasına geçen İZGAZ, güvenlik düzeyini arttırarak müşterilerin ödemelerini güvenli bir şekilde gerçekleştirebilmelerini sağlıyor. Doğal gaz kullanıcıları haftanın 7 gün 24 saati doğal gaz faturaları İZGAZ web sitesi üzerinden tüm kredi kartlarıyla güvenle ödeyebiliyorlar.

İnternet üzerinden gerçekleştirilen doğal gaz fatura ödemeleri 2010 yılı Ağustos ayına kadar yaklaşık 4000 iken, bu sayı 2011 Ağustos ayına kadar 30.000’e ulaştı. Müşteri ofislerine giderek zaman kaybetmeden, internet üzerinden fatura ödeme kolaylığı sağlayan İZGAZ, web sitesinden ilk kez ödeme yapacaklar için de 1TL indirim yapıyor. 31 Aralık 2011 tarihine kadar sürecek olan bu kampanyadan yararlanmak için evden çıkmadan, ekstra yol parası ödemeden sadece kredi kartıyla İZGAZ web sitesi üzerinden ödeme yapmak yeterli olacak.

İZGAZ web sitesine üye olanlar ayrıca sisteme girerek geçmiş faturalarını ve ödenmiş faturalarının makbuzlarını görüntüleyebiliyorlar. Mevcut endeks girildiğinde ise gelecek faturaların ne kadar olabileceği hesaplanabiliyor ve geçmiş yıllarda ödenen faturaların analizi yapılabiliyor.
Fatura ödeme ve kampanya ile ilgili her türlü bilgiye www.izgaz-gdfsuez.com  adresinden ulaşılabiliyor.

20 Eylül 2011 Kocaeli- Ekonomi


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR