KTO’da Mart ayı meclis toplantısı gerçekleştirildi

Körfez Ticaret Odası (KTO) Mart ayı Meclis Toplantısı gerçekleştirildi. KTO Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Efe’nin konuşmasıyla başlayan mecliste günd...

BÜYÜT

Körfez Ticaret Odası (KTO) Mart ayı Meclis Toplantısı gerçekleştirildi. KTO Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Efe’nin konuşmasıyla başlayan mecliste gündem maddelerin görüşülmesinin ardından Yönetim Sistemleri Danışmanı Eğitmen Banu Yüksel’in sunumu ile müşterek komite toplantısı gerçekleştirildi.

 

KTO Mart ayı meclis toplantısı ay içerisinde gerçekleştirilen faaliyetler hakkında meclis üyelerine bilgi verilmesiyle başladı. Başkan Efe konuşmasında, “İlçemize lojistik meslek yüksekokulu gelmesi için çalışmaların devam ettiğini gündemden takip ediyoruz. İlçemizde üniversitenin bir bölümünün açılacak olması bizleri sevindiriyor. Önümüzdeki eğitim öğretim dönemine kadar çalışmaların tamamlanması ve ilçemize üniversitenin kazandırılması için girişimlerimize devam edeceğiz.” açıklamasında bulundu.

 

Meclis toplantısı devamında komiteler müşterek toplantısına geçildi. KTO Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Efe, yönetim, meclis, meslek komiteleri ve üyeler ile hep birlikte bir aile sıcaklığı içerisinde 15 yılı geride bırakmanın gururunu yaşadıklarını belirterek, “Temsil ettiğimiz üyelerimizden aldığımız destek ile canla başla çalışıyoruz. Bu süreç içerisinde ilkemiz, sorumluluk duygusuyla hareket etmek ve temsil ettiğimiz kitlenin menfaatlerini savunmak oldu. 15 Meslek grubumuz ile bugün burada müşterek komite toplantımızı gerçekleştirmek üzere toplandık.” açıklamasında bulundu.

 

Meclis toplantısı devamında Yönetim Sistemleri Danışmanı Eğitmen Banu Yüksel, akreditasyon sisteminin gereklilikleri konusunda komite üyelerine sunumunu yaptıktan sonra komitelerin performansları hakkında komite üyelerine bilgi verildi.

25 Mart 2015 Kocaeli- Gündem


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR