Öldürmek istemedim, çok pişmanım

  “Yaklaşık bir yıl önce maktul ile tanıştım. Resmi nikah yap­madık çünkü maktul eski eşinden maaş alı­yordu. Bunun kesilmesini istemedi. Bir mü...

 

“Yaklaşık bir yıl önce maktul ile tanıştım. Resmi nikah yap­madık çünkü maktul eski eşinden maaş alı­yordu. Bunun kesilmesini istemedi. Bir müddet sonra işten çıktı. Ancak işi bıraktıktan sonra kendisinde bazı deği­şiklikler olmaya başladı. Hatta bana ‘Evlilik bana göre değilmiş’ gibi kelimeler de kullandı.  Ancak kendisine barışmak için birçok kez mesajlar attım fakat geri dönmedi. Hatta kendisine aldığım çiçeği yere atarak ezdi.

“ŞİKAYETÇİ OLDUM”

Bir gün beni kendisi arayarak ‘Konuşa­lım’ dedi. Buluştuğumuzda telefonla ko­nuşuyordu, ‘Getiriyorum p.... öldürün” derken duydum. Aynı gün beni aradı, arkadan erkek sesi geli­yordu. O kişi telefonu alarak beni öldü­receğini söyledi. Ben de diğer gün karakola giderek şikayetçi oldum.

“4-5 KİŞİ ÜZERİME GELDİ”

Olay günü de ben müşteriye giderken maktulu gördüm, bana el işareti yaptı. Dönüşte beni Acısu’nun orada bekliyordu. Birden yine bana p... gibi kelimeler söylerken karşıdan 4-5 kişinin üzerime geldiğini gördüm. Kendimi korumak için yanımdaki bıçağı rastgele salladım. O anı tam net hatırlayamıyorum. Maktulün yere düştüğünü görünce bıçağı atarak karakola teslim oldum. Kesinlikle öldürmek ya da yaralamak istemedim, çok pişmanım” dedi.

22 Nisan 2014 Kocaeli- Gündem


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR