Türkkan, adayları kantara çıkardı

AĞIR İTHAMLAR! Erdoğan’a yönelik eleştirilerde bulunan, “Bir tarafta sadece lafta Filistin'i savunan, İsrail'e uçak mazotu satan, Yahudi cesaret n...

AĞIR İTHAMLAR!

Erdoğan’a yönelik eleştirilerde bulunan, “Bir tarafta sadece lafta Filistin'i savunan, İsrail'e uçak mazotu satan, Yahudi cesaret nişanını yıllarca gururla boynunda taşıyan, oğullarıyla, gemileriyle İsrail'e ticaret yapan Başbakan Erdoğan, diğer tarafta kavgalı olan Filistinli örgütleri barıştıran, İsrail devlet terörünün kınanması için kampanyalar başlatan ve Filistin devleti tarafından Devlet Nişanı'yla ödüllendirilen Ekmeleddin İhsanoğlu var. Ben lafa değil, icraata bakarım.diyorsunuz ya, işte icraat burada” diye konuştu.

 

TORBA ÇORBA OLDU 

Sözlerine Torba Yasa görüşmelerini eleştirerek başlayan Türkkan, “Pazar günü ülke tarihinin en önemli seçimlerinden biri yapılacak. Biz burada Torba Yasa’yı görüşüyoruz. Bitmeyen bir torba; her türlü madde, her türlü kanun var, karmakarışık. Bu torbanın ismi gerçekten olmuş bir çorba, biz de bu çorbanın içinden çıkmaya çalışıyoruz. Milletimiz bizi affetsin” dedi.

 

SANDIĞA GİDİN

Vatandaşları sandığa gidip oy kullanmaya davet eden Türkkan sözlerine şöyle devam etti: “Bu cumhurbaşkanlığı seçimlerinde en önemli görev sandığa gitmektir. Ben, Türk milletini uyarıyorum: Kime oy verirseniz verin, 91 yıllık Türkiye Cumhuriyeti'nin en önemli sürecini tayin edecek bu seçimde mutlaka sandığa gidin. Zira, herkes, sizin sandığa gitmeyeceğinize dair hesaplar yapıyor. Eğer giderseniz, biliniz ki Türkiye'de artık 17-25 Aralık yolsuzlukları olmayacak, ayakkabı kutuları olmayacak, gemiler konuşulmayacak. Dolayısıyla, demokratik hakkınızı gidin sandıkta kullanın, oyunuzu verin. Eğer siz sandığa gitmezseniz yaşanacak olaylardan Türk milleti büyük zarar görecek.”

07 Ağustos 2014 Kocaeli- GündemYorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR