Din adamlarından Doğan’a teşekkür

Kocaeli İl Müftüsü Mehmet Sönmezoğlu, İzmit İlçe Müftüsü Hayati Sakallıoğlu ile birlikte İzmit Belediye Başkanı Nevzat Doğan’a teşekkür ziyaretinde bu...

BÜYÜT

Kocaeli İl Müftüsü Mehmet Sönmezoğlu, İzmit İlçe Müftüsü Hayati Sakallıoğlu ile birlikte İzmit Belediye Başkanı Nevzat Doğan’a teşekkür ziyaretinde bulundu.
Dün Görevlileri Haftası nedeniyle gerçekleşen ziyarette il ve ilçe müftülerinin yanı sıra İl Müftü Yardımcısı Mehmet Çabuk, Diyanetsen Kocaeli Şube Başkanı Mustafa Karataş, İzmit Din Görevlileri Dernek Başkanı Şener İnce, Türk Diyanet Vakfı Kocaeli Şube Başkanı Numan Uysal ve Muradiye Kültür Vakfı’ndan Sinan Uğraşkan da yer aldı.
Başkan Doğan’a bir demet  gül ile Kur’an-ı Kerim meali ile Diyanet İşleri Vakfı kitaplarından hediye eden Kocaeli Müftüsü Sönmez” Belediye Başkanımız  kentimizdeki din işleri ilgili   bizlere her türlü desteği vermektedir.  Duyarlılığından ve verdiği desteklerden dolayı kendisine  teşekkürü bir borç biliriz” dedi. İzmit Belediye Başkanı Dr. Nevzat Doğan da ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek” İbadethanelere destek olmayı kendimize görev kabul ediyoruz. Sadece camilere değil cemevleri’ne de yardımlarımız oluyor.  İbadethanelerin temizliği için özel ekip kurduk ve 2,5 yıldan beri çalışıyorlar. Ayrıca cami cemaatinden gelen istekleri de imkanlarımız ölçüsünde karşılamaya çalışıyoruz” şeklinde konuştu.

08 Ekim 2011 Kocaeli- Gündem


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR