Kandıra Esnaf Kefalet mali genel kurulu yaptı

Kandıra Esnaf ve Sanatkârlar Kredi ve Kefalet Kooperatifi’nin 2015 yılına ait mali genel kurul toplantısı Turan Güneş Kültür Merkezi’nde gerçekleşti....

Kandıra Esnaf ve Sanatkârlar Kredi ve Kefalet Kooperatifi’nin 2015 yılına ait mali genel kurul toplantısı Turan Güneş Kültür Merkezi’nde gerçekleşti. Üyelerin çoğunluğunun katılımıyla başlayan toplantıya  Kandıra Belediye Başkanı Yardımcısı Sadi Ateş, Kocaeli Esnaf ve Sanatkârlar Kredi ve Kefalet Kooperatifi Başkanı Faruk Demir, Kocaeli Esnaf ve Sanatkarlar Odalar Birliği Başkanı Kemal Kaya, Gölcük Esnaf Kefalet Kooperatif Başkanı Musa Mısırlıoğlu, Derince Esnaf Kefalet Kooperatif Başkanı Osman Koçyiğit, Karamürsel Esnaf Kefalet Kooperatif Başkanı Halil Yanık, Darıca Esnaf Kefalet Kooperatif Başkanı Kaplan Sönmezyıldız, Kandıra Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Şaban Şenol, sivil toplum örgütleri, muhtarlar ve kooperatif üyeleri katıldı.

 

DİVAN BAŞKANI DEMİR

Saygı duruşu ve İstiklal Marşı ile başlayan toplantıda divan başkanlığına Kocaeli Esnaf ve Sanatkârlar Kredi ve Kefalet Kooperatifi Başkanı Faruk Demir seçilirken, kâtip üyeliği ise Yüksel Horos ve Hidayet Ulaş yürüttü. Kooperatifin 2015 yılı yönetim kurulu çalışma, denetim kurulu ve hesap raporları okunarak oy birliğiyle kabul edildi.


DÜŞÜK FAİZLE KREDİ İMKANI

Gündem maddelerinin ardından konuşma yapan Kooperatif Başkanı Ahmet Gödek, “Hükümetimiz küçük esnafa çok büyük destek sağlıyor. Krediye sıkışan esnafa düşük faizle kredi kullandırabiliyoruz. Bunun için hükümetimize ne kadar teşekkür etsek az. Esnaf arkadaşlarımız da kendisi gibi esnafları düşünerek ödemelerine sadık kalırsa hem bizim ödemelerimiz ve takip oranımız düşük olur hem de sizlerin kullanabileceği kredi miktarı yükselir. Şuan da kooperatifimizin durumu iyi. Bizler sorumluluğumuzun bilinciyle hakkaniyetten yana saygınlık içerisinde görevimizi yürütüyoruz. Sizlerden de aynı sorumluluk ve saygıyı bekliyoruz” diye konuştu. 

31 Ocak 2016 Kocaeli- Gündem


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR