Doğu Marmara turizmde gelecek vizyonu çalışma toplantısı yapıldı

Doğu Marmara Kalkınma Ajansı (MARKA) Kocaeli, Sakarya, Düzce, Bolu, Yalova illeri turizm profesyonelleri ve kurum/kuruluş temsilcilerinin gelecek vizy...

BÜYÜT

Doğu Marmara Kalkınma Ajansı (MARKA) Kocaeli, Sakarya, Düzce, Bolu, Yalova illeri turizm profesyonelleri ve kurum/kuruluş temsilcilerinin gelecek vizyonu konusunda görüşleri için çalışma toplantısı düzenledi.
Doğu Marmara Kalkınma Ajansı, TÜRSAB ile işbirliği içerisinde bölgedeki seyahat acentelerini, turizm sektörünün ulusal aktörlerini bir araya getirdi. “Doğu Marmara Bölgesi, Turizmde Gelecek Vizyonu Çalışma Toplantısına” Sakarya Valisi Mustafa Büyük, Bolu Valisi İbrahim Özçimen, Sakarya İl Genel Meclisi Başkanı Oktay Yıldırım, Sakarya Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı (SATSO) Mahmut Kösemusul, MARKA Genel Sekreteri Erkan Ayan, Adapazarı Kaymakamı Akın Yılmaz, Erenler Kaymakamı Mustafa Nazmi Sezgin, Kandıra Kaymakamı Hamza Erkal, belediye başkanları, kültür ve turizm müdürleri, tur operatörleri, acentalar ve sektör temsilcileri katıldı.
BİLGİLENDİRME GEZİLERİ İLE
TURİSTLERE SEVDİRECEĞİZ
Toplantının açılış konuşmasını yapan MARKA Genel Sekreteri Erkan Ayan; turizm teşvikleri ile Doğu Marmara’nın bir cazibe merkezi haline geldiğini ifade ederek, “Turizm sektöründe faaliyet gösteren profesyoneller bizim için son derece önemli. Önemli turizm yatırımları alıyoruz ve almaya devam edeceğiz. Bölgemiz yeni cazibe merkezi. Sektörün profesyonelleri ile yaptığımız değerlendirmeler, bizim çalışmalarımız için önemli bilgiler sunuyor. Şu an turizm konusunda MARKA olarak çalışmalarımız sektörle ve bölge paydaşlarımızla devam ediyor. Tanıtım Gezisi organizasyonları ile Arap turistleri İstanbul-Ankara arasında gezdirerek bölgeyi tanıtıyoruz. Bu açıdan da sektörün profesyonellerinin bu çalışmalarımıza yanımızda görmekten ve bu alanda işbirliği güçbirliğinin artmasından çok memnunuz ve devamını diliyoruz” dedi.

16 Nisan 2012 Kocaeli- Gündem


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR