Körfez’de ruhsatlar yerinde dağıtılıyor

Aynı Gün İçinde Teslim Ediliyor Körfez Belediyesi bünyesinde Her Birim Müdürlükleri şimdiye kadar gerçekleştirdiği projelerle ve yaptığı hizmetler...

BÜYÜT

Aynı Gün İçinde Teslim Ediliyor

Körfez Belediyesi bünyesinde Her Birim Müdürlükleri şimdiye kadar gerçekleştirdiği projelerle ve yaptığı hizmetlerle halkı son derece memnun ediyor. Bu müdürlüklerden biri ise Ruhsat ve Denetim Müdürlüğü ekipleri, halkın istek ve talepleri doğrultusunda çalışmalarını titizlikle sürdüren Ruhsat ve Denetim Müdürlüğü vatandaşın evraklarını eksiksiz teslim ettiği gün içinde ruhsatlarını yerinde teslim ediyor.


Ruhsatlar Bizzat İş Yerlerine Gidilerek Teslim Ediliyor

Bazı uygulamalar başlatan Ruhsat ve Denetim Müdürlüğü, Uygulamada müdürlük yetkilileri tarafından kurumları ziyaret ediyor, ruhsat başvuruları, evraklar elden alınıyor ve ruhsatlar elden ve yerinde veriliyor.


Körfezli Esnaf, Belediyeye Gelmeden Ruhsat Alabiliyor

Körfez Belediyesi ‘Yerinde Ruhsat dağıtım’ uygulamasında öncelikle Ruhsat ve Denetim Müdürlüğü yetkilileri işyerlerini ziyaret ederek gerekli evraklar hakkında bilgilendirme yapıyor ve gerekli evrakların tamamlanması için süre veriliyor. Ayrıca hazırlanan ruhsatlar müdürlük tarafından çerçevetilerek içinde işyerlerine teslim ediyor.


Esnaf Hizmetten Memnun

Elden ruhsatlarını alan işyeri sahipleri Körfez Belediyesi’nin ‘Yerinde Ruhsat Dağıtım’ uygulamasından memnun olduklarını dile getirdi. Ruhsatlarını alan vatandaşlar düşüncelerini şöyle ifade etti, “Belediyemize esnaflar olarak çok teşekkür etmemiz gerekir. Böyle bir hizmeti duyduğumda nasıl olabilir diye şaşırmıştık. Uygulanan bu sistem hepimiz için muazzam bir şey. Bütün işyerleri için çok büyük kolaylık. Belediyeye hiç gitmeden ruhsatımızı almanın yanı sıra ruhsatımızı gelip verdiler, diyerek yapılan hizmetten duydukları memnuniyeti ifade ettiler.

15 Ekim 2014 Kocaeli- Gündem


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR