Elginkan Vakfı’ndan SEDAŞ çalışanlarına eğitim

SEDAŞ, daha önce yüklenici firma elemanı olarak görev yapan çalışanları için düzenlediği toplu eğitimlerini tamamladı. Elektrik dağıtım hizmetlerini g...

BÜYÜT

SEDAŞ, daha önce yüklenici firma elemanı olarak görev yapan çalışanları için düzenlediği toplu eğitimlerini tamamladı. Elektrik dağıtım hizmetlerini gerçekleştirmek üzere görevlendirilen ve SEDAŞ bünyesinde kadroya alınan elemanlar için verilen toplu eğitimler Elginkan Vakfı’nın destekleriyle gerçekleştirildi.

EĞİTİM VERİLDİ
1 Temmuz 2013 itibariyle şirket kadrosuna alınan 954 yüklenici firma çalışanına, SEDAŞ İnsan Kaynakları Müdürlüğü Eğitim Birimi tarafından düzenlenen eğitim organizasyonları kapsamında iletişim becerileri, stres yönetimi ve halkla ilişikliler eğitimleri verildi. Elginkan Vakfı’nın destekleriyle gerçekleşen eğitim programı Bolu Elginkan Vakfı Mesleki ve Teknik Eğitim Merkezi ile İzmit Ahmet Elginkan Mesleki ve Teknik Eğitim Merkezi olarak iki ayrı lokasyonda tamamlandı.

SEDAŞ’TAN PLAKET
İki gün süren program dahilinde eğitimlerin yanı sıra çeşitli kurum içi tanıtım ve sunumlar da gerçekleştirildi. Eğitimler sonrasında ise Elginkan Vakfı’na katkılarından ötürü SEDAŞ İnsan Kaynakları departmanı tarafından plaket verildi. İzmit Ahmet Elginkan Mesleki ve Teknik Eğitim Merkezi Müdürü Ahmet H. Taşkın’a plaketi SEDAŞ İnsan Kaynakları Müdürü Özlem Tamer tarafından, Bolu Elginkan Vakfı Mesleki ve Teknik Eğitim Merkezi Müdürü Murat Özen’e ise plaketi Personel ve Özlük İşleri Uzmanı Ayhan Yıldırım tarafından takdim edildi.

12 Temmuz 2013 Kocaeli- Gündem


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR