Aydın Ocağı’na 7 yeni üye

Bayramlaşma programını, bayramı takip eden hafta içinde yapma geleneğini sürdüren Kocaeli Aydınlar Ocağı üyeleri, önceki gün Otel Asya’da bir araya g...

BÜYÜT

Bayramlaşma programını, bayramı takip eden hafta içinde yapma geleneğini sürdüren Kocaeli Aydınlar Ocağı üyeleri, önceki gün Otel Asya’da bir araya geldi. Katılımın yoğun olduğu bayramlaşmada ocak üyelerinin yanı sıra ilimizdeki birçok sivil toplum kuruluşu ile siyasi partilerin temsilcileri hazır bulundu.

 

SÖNMEZ OCAĞI ANLATTI

Mevlithan Recep Özaydın’ın okuduğu kaside ile renklenen toplantıda ayrıca, Sakarya Üniversitesi öğretim üyelerinden Prof. Dr. Hüdaverdi Adam’ın ‘Empati’ konulu söyleşisi de ilgi ile dinlendi. Etkinlikte konuşan Kocaeli Aydınlar Ocağı Başkanı Av. Ruhittin Sönmez, ocağın dünya görüşü ve kuruluş amacı doğrultusunda yaptığı faaliyetlerle ilgili bilgiler verdi. Daha sonra ise bazı katılımcılar söz alarak düşüncelerini üyelerle paylaştı.

 

BÜYÜK KATILIM

Toplantıya katılım ise büyük oldu. BBP İl Başkanı Av. Şeref Gönenli, HEPAR İl Başkan Yardımcısı Burak Altan, Türk Kamu-Sen İl Temsilcisi Veysel Uluman, ADD Kocaeli Şube Başkanı Taylan Katak, eski Kuruçeşme Belediye Başkanı Ali Kahraman, eski Bahçecik Belediye Başkanı İbrahim Gencer, MHP İzmit İlçe eski Başkanı Sait Yıldırım, Av. Beytullah Uslu, Türk Eğitim-Sen Şube Başkanı Süleyman Pekin, Kızılay İzmit Şube Başkanı Muzaffer Şişmanoğlu, Kocaeli Aydınlar Ocağı eski başkanları Nihat Gürer ve Ahsen Okyar, Sakarya Aydınlar Ocağı Başkanı Yrd. Doç. Mustafa Kemal Cerrahoğlu, İSKİ eski yöneticilerinden Musa Ordu, Ahmet Balkaya, Mustafa Toka, Oğuz Boyları Konfederasyonu Başkanı Mehmet Özer, Hüseyin Taşar, Ömer Erdal, İdris Karakaş, Dr. Mehmet Ayas, Dr. Ali Değirmenci, İsmail Kaya, İlhan Özsoy, A. Buğrahan Sönmez, Av. Çağrı Çakıcı, Zeynep Postalcıoğlu, Kocaeli Ülkü Ocağı İl Başkan Yardımcısı Tuğrul Gök, Av. Ömer Faruk Yıldırım, İrfan Günay, Cemil Uslu, İdris Türkten, Gürsel Gülener, Erkal Ege, ocak yöneticileri ve çok sayıda üye katıldı.

 

7 YENİ ÜYEYE ROZET

Öte yandan bayramlaşma merasiminde Aydınlar Ocağı’na üye olan isimlere de törenle rozetleri takıldı. Buna göre Av. Tolga Özcan, Emrah Duruşan, Hakan Turan, Mustafa Atalay, Feyzullah Divli, Kürşat Bal ve Yrd. Doç. Dr. Yüksel Korkmaz, Aydınlar Ocağı’nın yeni üyeleri oldular.

13 Ekim 2014 Kocaeli- Gündem


kutuyu işaretleyip tamama basın

Yorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR