“KOBİ’ler ülkenin direğidir”

      CHP Büyükşehir Belediye Başkan adayı Tahsin Tarhan, İl Başkan Yardımcısı Semra Başkan, İl SKM Sorumlusu Mustafa Küpçü ve meclis üyesi Fahri Ören...

BÜYÜT

 

 

 

CHP Büyükşehir Belediye Başkan adayı Tahsin Tarhan, İl Başkan Yardımcısı Semra Başkan, İl SKM Sorumlusu Mustafa Küpçü ve meclis üyesi Fahri Örengül ile birlikte Semra Platin Pek’in başkanlığını yaptığı Kocaeli Hayvan Severler Derneği’ni, daha sonra da İzmit Sanayi Sitesi Başkanı Muzaffer Gürfidan’ı ziyaret etti.

 

KOBİ’LER OLMAZSA

EKONOMİ ÇÖKER

Sanayi sitesi içindeki esnafları gezen ve sorunlarını dinleyen Tarhan, “KOBİ’ler ülke ekonomisinin orta direğidir. KOBİ’ler yok olursa ülke ekonomisi çöker. 30 Mart’tan sonra sosyal demokratlar bu kenti hak ettiği yere sizin desteğinizle getirecektir” dedi. Yine aynı sitede bulunan Madeni Eşya ve Sanatkârları Esnaf Odası Başkanı Temel Yılmaz ve yönetimini de ziyaret eden Tarhan, öncelikli amaçlarının sanatı ve sanatçıyı korumak olduğunu söyledi.

 

HERKESE GİDECEĞİZ

Tarhan, “Kentin dinamikleri STK ve odaların aktifliği ile ön plana çıkar, ne kadar güçlü meslek odaları olursa o kent o kadar güçlüdür. Meslek odası mensupları ile bu kenti yönetecek ve yükselteceğiz. Birlikte bu kenti dünya markası haline getireceğiz. 30 Mart’a kadar gece gündüz çalışarak çalmadık kapı, sıkmadık el bırakmayacağız” dedi.

20 Şubat 2014 Kocaeli- GündemYorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR