Büyükşehir Meclisi’nin gündeminde MİA var

 Ramazan-ı Şerif ayı münasebetiyle saat 18.00’de yapılacak. Meclis toplantısı sonrasında  Belediye Başkanı Karaosmanoğlu tarafından iftar yemeğinde me...

 Ramazan-ı Şerif ayı münasebetiyle saat 18.00’de yapılacak. Meclis toplantısı sonrasında  Belediye Başkanı Karaosmanoğlu tarafından iftar yemeğinde meclis üyeleri misafir edilecek.

 

Büyükşehir Belediyesi’nin haziran ayı olağan meclis oturumu Perşembe günü yapılacak. Fuariçi Leyla Atakan Kültür Merkezi, Dr.Şefik Postalcıoğlu Konferans Salonu’nda yapılacak olan meclis oturumunda 99 gündem maddesi görüşülerek karara bağlanacak. Meclis oturumuna Büyükşehir Belediye Başkanı İbrahim Karaosmanoğlu’nu başkanlık yapacak. Meclis oturumu sonrasında Başkan Karaosmanoğlu meclis üyeleri iftar sofrasında ağırlayacak.

 

 

MİA GÜNDEME GELECEK

Haziran meclis oturumunda Körfez ve Sanayi Mahallesi’nde yapılacak olan Merkezi İş Alanı (MİA) projesi gündeme gelecek. Meclis gündeminin 85 ve 86’ncı maddeleri ile gündeme gelecek olan MİA Projesi kapsamında yaklaşık 465 ha büyüklüğe sahip alanda hazırlanan 1/25000 ve 1/5000 ölçekli nazım imar planına yasal askı süresi içerisinde yapılan itirazlar ile ilgili teklifi ve 465 ha büyüklüğe sahip alanda İzmit Belediye Meclisi'nin onayı mecliste değerlendirilecek.

 

 MİA PROJESİ

Kandıra Kurtyeri Mahallesi’ne Büyükşehir Belediyesi tarafından yaptırılacak olan Futbol ve Sahası ve Soyunma-Duş Binası alanının düzenlemesinin yapılması teklifi, Fen İşleri Dairesi Başkanlığı'nın, Muradiye Kültür Vakfı, mülkiyeti Muradiye Kültür Vakfına ait olan Başiskele ilçesi, Yeniköy – Sepetlipınar mahallesi, kaba inşa konumundaki Ana ve İlkokulu seviyesinde eğitim verecek olan binanın, belediye yaptırılması ile belediye ile Milli Savunma Bakanlığı arasında Yeni Doğu Kışla Protokolü kapsamında yapılmış olan protokol, ek protokol ve devir işlemlerindeki gündeme gelecek.

Serkan BORLAK  

15 Haziran 2016 Kocaeli- SiyasetYorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR