Yazlık Ilıca Termal Tesisine hayran kaldılar

AKP Dumlupınar Mahalle Başkanı Osman Kalyoncu ve mahalle yönetimi, Gölcük Belediye Başkanı Mehmet Ellibeş ile birlikte mayıs ayında açılışı yapılacak...

BÜYÜT

AKP Dumlupınar Mahalle Başkanı Osman Kalyoncu ve mahalle yönetimi, Gölcük Belediye Başkanı Mehmet Ellibeş ile birlikte mayıs ayında açılışı yapılacak ve büyük ölçüde tamamlanan Yazlık Ilıca Tesisi’ni gezdi. İnceleme gezisinde Başkan Ellibeş, Gölcük Belediyesi Yazlık Ilıca Termal tesisi gezdirerek bilgi verdi.

Gölcük Belediye Başkanı Mehmet Ellibeş, “kentimize kazandırdığımız her proje bizi heyecanlandırıyor dedi. Ellibeş, “2. Yüzyıldan itibaren yüzyıllar boyu boşa akan bir tarihi değer olan Yazlık Ilıca Termal Turizm tesise sahip çıkarak bölgemize, Kocaeli’mize ve ülkemize hem ticari açıdan hem de iş istihdamı ve yeni iş kollarının oluşturulmasına önemli ölçüde katkı sağlayacak bir projeye imza atıyoruz. Yaklaşık 12.500 m2’lik bir alana sahip Gölcük Belediyesi’nin projesi olan ve belediye imkanlarımızla yapımı son aşamaya gelen bu tarihi proje Gölcük’ün ekonomisine can katacak, bölgemizin tanıtımına yardımcı olarak marka kent olma yolunda önemli bir tanıtım olacaktır” dedi.

HEYECANIMIZ ARTIYOR
Bu tarihi projeyi kendi imkanlarımızı değerlendirerek yapıyor olmamız heyecanımızı da artırıyor ve gururlandırıyor diyen Ellibeş, “Bu çok önemsediğimiz Yazlık Ilıca Termal Tesisi hizmete hazır hale geldiğinde Gölcük’ü şifa kenti yapacak. Bu sayede Yazlık Ilıca Termal Turizm tesisimiz ülke genelinden hatta yurt dışından ilgi görecek” açıklamasında bulundu.

BÜYÜK BİR DEĞER
Belediye Başkanı Mehmet Ellibeş, “Gölcük Belediyesi Yazlık Ilıca Termal Turizm tesisi 12.500 m2’lik bir alana yapılan büyük bir yatırım olması açısından büyük bir değer olarak görülmekte. Bu projede günü birlikçi vatandaşların rahatla faydalanabileceği alanlar, bay ve bayanların ayrı ayrı kullanabilecekleri termal havuzlar, buhar odaları, içinde her türlü konforun olacağı aile odaları, çamur banyoları, fitness ve sauna odaları, çamur banyo alanları, çevre düzenlemesi ve yeşil alan düzenleme çalışmaları olacak” dedi.

HAYRAN KALDIK
Başkan Ellibeş, kentimize kazandırdığımız her proje bizi heyecanlandırıyor diyerek sevincini ve mutluluğunu AKP Dumlupınar Mahalle yönetimiyle paylaştı. AKP Dumlupınar Mahalle Başkanı Osman Kalyoncu da “Yazlık Ilıca Termal Turizm Tesisi her yönüyle Gölcük’e, Kocaeli’ ye ve Ülkemize büyük bir ekonomik ve kültürel değer kazandıracaktır, hayırlı olsun. Gerçekten çok beğendik ve hayran kaldık. Umuyoruz ki bu önemli tesisisin açılışından itibaren Gölcük Halkı, Kocaeli halkı ve Ülkemizin çeşitli bölgelerinden gelecek olan vatandaşlarımızda hayran kalacaklardır” dedi.

04 Nisan 2013 Kocaeli- Gündem


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR