“Sirmen’in şehirden haberi yok”

        Karadenizliler Mahallesi’nde bir dizi ev ziyaretinde bulunan İzmit Belediye Başkanı Nevzat Doğan, ev sakinleri tarafından çok sıcak karşılandı...

BÜYÜT

 

 

 

 

Karadenizliler Mahallesi’nde bir dizi ev ziyaretinde bulunan İzmit Belediye Başkanı Nevzat Doğan, ev sakinleri tarafından çok sıcak karşılandı. Gerçekleştirilen ziyaretlerde açıklamalarda bulunan Başkan Doğan, ülkemizde yaşanan gelişmelerle alakalı değerlendirmelerde bulunarak artık dönemin Türkiye’nin dönemi olduğunu söyledi.

 

BARAJIN BORCU BİTMEDİ

Aynı zamanda CHP’nin adayı Sefa Sirmen’e de yüklenen Doğan, “Yuvacık Barajı’nın borcunun bittiğini söylemiş. Bunu söylerken de yüzü hiç kızarmamış. 104 yıl daha bu barajın borcu ödenecek. Bu kişiler her türlü yalanı söyler” dedi.

 

ŞEHİRDEN HABERİ YOK

Doğan, şöyle devam etti: “Bunların bereketi yok. Onların döneminde de para vardı ama dertleri başkaydı. Biz halkımızın kuruşunu ziyan etmedik ve buna fırsatta vermedik. Yenişehir Mahallesi’nde kapalı pazar yapacağını söylüyor bunu söylerken kapalı pazarın altında konuşuyor. Orduevi sinemasının yıkılacağını söylüyor, biz bunu yaptık ama onların şehirden haberi yok. Bu mahalleye bir çivi bile çakmamış, şimdi vaatlerde bulunuyor” dedi.

24 Mart 2014 Kocaeli- Gündem


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

01

İzmitli - İçimizdeki hain akp;Sayın Başbakan Akp'milli irade deyip duruyorlar.Sayın Sadettin TANTAN'ında dediği gibi; bunlar söylemlerinde din,iman,vatan,bayrak,kardeşlerim vb.Hep söylerler kullanırlar,Fakat uygulamada çıkan yasalarda bu söylemlerle alakalı eser yok.Bu durum Milli iradeye ait;Fabrikaların,kurumların,toprakların satılıp yağmalanmasında görüyoruz ey Akp,yalancı Akp ne Milli iradesi yahu! Her yeri sattın,yağmaladın! İnsanlar fakirleşti esnaf,ticaretle uğraşanlar zor durumda,insanlar Holdinglerin fabrikalarında 800-1500 tl. Maaşlarla modern köleler olarak çalıştırılıyorlar.Fabrikalarda müteahitleşme almış başını gitmiş bunun neresinde kardeşlik sizin çocuklarınız 20'li yaşlarda holding patronu armatör medya devi olacaklar.Vatandaşın çocukları bu Holdinglerin fabrikalarında 800-1500-200 tl. Ücretlerle modern köle olarak çalıştırılacaklar,nerede kardeşlik.Doğu terör örgütüne peşkeş çekilmiş gidin görün ellerinde silahlı teröristler kürdistanın başkenti Diyabakır'a holgeldiniz deyip kimlik kontrolü,araç kontrolü yapıyorlar,hemde askerlerin önünde askere Akp hükümeti talimat vermiş teröristlere ellemeyeceksiniz diye.Komutana bu durumu sorduk neden müdahale etmiyorsunuz;Eski asteğmen o devirler bitti müdahale edelimde bizi Ergenekondan içerimi alsınlar dedi. Ülkede betonlaşmadan başka hiç birşey yapılmıyor,Ülke hiç bir şey üretmiyor.Tarım-hayvancılık bile bitirildi. Doğa çevre su kaynakları korunmuyor. Vahşı şehirleşme ve sanayi fabrikaları (montaj sanayi-yabancı yatırım) kuruluyor. Ülke sınırları yol geçen hanına dönmüş sığınmacı falan dediler adamlar ülkemiz içinde terör eylemleri yapıyorlar.Ülkemiz içine yerleştirildiler ey Akp'bu vatan senin babanın malı değil sana yedirmeyiz. Ülkenin sosyal demokratlara CHP'ye ihtiyacı var.

Yanıtla . 0Beğen 24 Mart 13:57
Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR