Kurşunlama zanlısı adliyeye sevk edildi

Başiskele Karşıya Balık Mezat’ında eski ortaklar arasında alacak verecek yüzünden çıkan kavgada Balıkçı Hamdi’nin ağabeyi Şevket Binekoğlu eski ortağı...

BÜYÜT

Başiskele Karşıya Balık Mezat’ında eski ortaklar arasında alacak verecek yüzünden çıkan kavgada Balıkçı Hamdi’nin ağabeyi Şevket Binekoğlu eski ortağı Süleyman Suat C.’nin silahından çıkan mermiyle bacağından yaralanmıştı. Süleyman Suat C. dün adliyeye sevk edildi.

Başiskele ilçesi Karşıyaka bölgesinde bulunan balık mezatında eski iki ortak arasında çıkan tartışma sonrasında bir kişi silahla bacağından vuruldu. İddialara göre, daha önce birlikte balıkçılık yapan Şevket Bineklioğlu (53) ile Süleyman Suat C. (52) arasında para meselesi nedeniyle tartışma çıkınca ikili ortaklıktan ayrıldı. İki arkadaş daha sonra farklı firmalarda işe başladı. Şevket Bineklioğlu’nun, Süleyman Suat C.'ye 30 bin TL borcu vardı ve bir türlü vermiyordu. Bu nedenle de iki arkadaş ara sıra tartışıyordu. Önceki gün yine aynı nedenden dolayı ikili kavgaya tutuştu ve bu sefer iki arkadaşın arasına silah girdi. Süleyman Suat C. ,yanında bulunan silahını çıkartarak eski ortağı Şevket Bineklioğlu'nun bacağına bir el ateş ederek yaraladı. Olayın ardından balıkçı Hamdi Binekoğlu’nun ağabeyi Şevket Binekoğlu Gölcük Devlet Hastanesi’ne sevk edilirken polis ekipleri tarafından olay yerinde gözaltına alınan Süleyman Suat C.tamamlanan sorgunsun ardından dün adliyeye sevk edildi.

03 Aralık 2011 Kocaeli- AsayişYÜKLENİYOR