Kocaeli'de Turizm Haftası hazırlığı başladı

Ülkemizde en hızlı gelişen hizmet sektörleri arasında yer alan turizm konusunda farkındalığı artırmak, doğal, tarihi ve kültürel varlıkları sürdürüleb...

BÜYÜT

Ülkemizde en hızlı gelişen hizmet sektörleri arasında yer alan turizm konusunda farkındalığı artırmak, doğal, tarihi ve kültürel varlıkları sürdürülebilir turizm ilkeleri doğrultusunda turizmde değerlendirmek, turizm bilincini oluşturmak, iç turizmi canlandırmak ve halkın turizm hareketlerine daha etkin katılımını sağlamak amacıyla Turizm Haftası bu yıl 39. kez kutlanacaktır.

Turizm Haftası kapsamında İlimizde gerçekleşecek programı oluşturmak amacıyla Sabancı Kültür Merkezi’nde Kocaeli Vali Yardımcısı Hacı Mehmet Kara Başkanlığında toplandı yapıldı. Toplantıya İl Kültür ve Turizm Müdürü Mehmet Kesen, Kocaeli Büyükşehir Belediyesi, İlçe Belediye Başkanlıkları, Kamu Kurum ve Kuruluşları Temsilcileri,   Derbent Turizm İşletmecilik ve Otelcilik Yüksekokulu Müdürü Prof. Dr. Işıl Altun, Kartepe Turizm Meslek Yüksek Okul Müdürü Prof. Dr. Sami Karacan, Müze Müdür Vekili Rıdvan Gölcük, Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Başkan Danışmanı ve Kocaeli Tema Vakfı Temsilcisi Nermin TOL, TÜRSAB Yedigöller BYK 2. Başkan Aytekin Şahinbaş, TÜROB Temsilcisi Nazmi Çaycı, Kocaeli Sanayi Odası, Kocaeli Ticaret Odası, Turizm Sektörü Temsilcileri, Kocaeli Bölge Tiyatrosu,  Kocaeli Gölcük ve Başiskele Turizm Birliği, Sivil Toplum Kuruluşları katıldı.

 

KUTLAMA PROGRAMI

 İl Kültür Turizm Müdürlüğü Şube Müdürü Hülya Özer tarafından 2014 yılında gerçekleşen Turizm Haftası etkinlikleri sunumu yapıldı. Toplantıda 2015 yılı 15-22 Nisan Turizm Haftası çerçevesinde yapılacak etkinlikler ve faaliyetler görüşüldü.

05 Mart 2015 Kocaeli- GündemYorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?


Erkek öğrencisine tecavüz ettiği iddia edilen öğretmen tutuklandı! mask
Erkek öğrencisine tecavüz ettiği iddia edilen öğretmen tutuklandı!

Kocaeli için kar uyarısı! mask
Kocaeli için kar uyarısı!
Durdurulan şahsın üzerinden çıktı! mask
Durdurulan şahsın üzerinden çıktı!
Plajyolu da tramvaya kavuşuyor mask
Plajyolu da tramvaya kavuşuyor
Karamürsel'de çocuk bıçaklandı! mask
Karamürsel'de çocuk bıçaklandı!
Ekmekte flaş fiyat açıklaması! mask
Ekmekte flaş fiyat açıklaması!

BEĞEN 21 B
TAKİP ET 2 B

YÜKLENİYOR