Avusturyalı diplomat Kadın Meclisini beğendi

Büyükşehir Belediyesi’nin uluslararası alanda başarılı projeler yürütmesi nedeniyle elde ettiği Avrupa Konseyi tarafından verilen “Avrupa Şeref Plaket...

BÜYÜT

Büyükşehir Belediyesi’nin uluslararası alanda başarılı projeler yürütmesi nedeniyle elde ettiği Avrupa Konseyi tarafından verilen “Avrupa Şeref Plaketi” ödülünü takdim etmek için Kocaeli'de bulunan Avusturya Eski Milletvekili ve Avrupa Parlamentosu Üyesi Bayan Edeltraud Gattere Kocaeli Kent Konseyi Kadın Meclisinin daveti üzerine kadın meclisinin konuğu oldu.

KADIN MECLİSİ'NE ÖVGÜ DOLU SÖZLER
Sırrı Paşa Konağında gerçekleştirilen " Avrupa Şeref Plaketi” ödül törenine katılmak için ilimizde bulunan Avusturya Eski Milletvekili ve Avrupa Parlamentosu Üyesi Bayan Edeltraud Gattere , Kocaeli Kent Konseyi Kadın Meclisi Başkanı Av. Emel Ceylan Balcıoğlu ve Yönetimiyle kahvaltıda bir araya geldi. Ortamın sıcaklığından ve kadın meclisinin misafirperverliğinden müthiş derecede etkilenen Bayan Edeltraud Gattere, böyle samimi bir ortamda bulunduğundan dolayı duyduğu memnuniyeti her defasında dile getirdi.

KARAR MERCİLERDE YER ALMALISINIZ
Kocaeli Kent Konseyi Kadın Meclisi Başkanı Av. Emel Ceylan Balcıoğlu'nun evinde gerçekleştirilen kahvaltı programında, kadın meclisinin hayata geçirdiği projeler ve yapmış olduğu çalışmalar hakkında bilgi almak isteyen Bayan Edeltraud Gattere'e Kadın Meclisi Başkanı Av. Emel Ceylan Balcıoğlu yapılan çalışmalar hakkında bilgi verdi. Bayan Edeltraud Gattere, kadın meclisi tarafından kadınların her alandaki konumunu yükseltmek adına gerçekleştirin projeleri dinlerken heyecanlandırdığını böylesi çalışmaların taktire şayan olduğunu, bu kadar birikimli kadını bir arada görmekten etkilendiğini ve kesinlikle karar mercilerinde ve siyasette aktif olarak yer almaları gerektiğini belirtti. Kadın Meclisi'ne nazik davetlerinden ötürü teşekkür eden Bayan Edeltraud Gattere, Kadın Meclisi Başkanı Av. Emel Ceylan Balcıoğlu ve yönetimini Viana'da misafir etmek istediğini dile getirdi.

BALCIOĞLU TEŞEKKÜRLERİNİ SUNDU
Kocaeli Kent Konseyi Kadın Meclisi Başkanı Av. Emel Ceylan Balcıoğlu, Kadınlara model teşkil eden Bayan Edeltraud Gattere davetimizi kırmayıp bizimle bir arada olduğu ve böylesi içten ve samimi bir şekilde kadın sorunları ve çözüm önerileriyle ilgili fikirlerini paylaştığı için sonsuz teşekkür ediyorum dedi. Av. Balcıoğlu, Kocaeli'ye özgü yöresel temalardan oluşan hediyeleri Bayan Edeltraud Gattere taktim etti.

11 Eylül 2013 Kocaeli- Gündem


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR