Çövenoğlu’nda sıcak sohbet

Mehmet Bey, özellikle çevresinde çok sevilir, ikramda asla kusur etmez, dahası gelen ziyaretçilerini bir sıcak çay içirmeden göndermez. Tabi her ne...

Mehmet Bey, özellikle çevresinde çok sevilir, ikramda asla kusur etmez, dahası gelen ziyaretçilerini bir sıcak çay içirmeden göndermez.

Tabi her ne kadar söylenmesini istemese de gerçekten yardım severdir. Dostluğu, yakınlarına da, hatta hiç anlaşamadığı kişilere de aynı şekildedir. Elinden geldiği kadar herkes için bir şeyler yapmak ister. Zaten en çok bu yönü ile sevilir.

Siyasete de meraklıdır. Geçtiğimiz günlerde de Saadet Partisi’nin eski ilçe başkanlarından olan ve yapılan son genel seçimlerde milletvekili adayı gösterilen Recep Sarıdoğan da Çöven’i ziyaret etmiş. Sıcak bir çayını içmiş. Haliyle mevzu bir şekilde dönüp dolaşıp siyasete gelmiş. Recep Bey ve Mehmet Bey memleketteki sorunları çay eşliğindeki sohbette birbirlerine paslamışlar. Muhabbet de güzel olunca haliyle kalabalık da sürekli genişlemiş.

Bu sohbetin görseli de sosyal medyada yer almış.

20 Nisan 2016 Kocaeli- Yaşam


kutuyu işaretleyip tamama basın

Yorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR