Tarhan: Hedefim vekillik değil CHP’nin iktidar olması

CHP Kocaeli Milletvekili aday adayı Tahsin Tarhan, partisinin Kartepe İlçe Örgütü’nü ziyaret etti. Tarhan’ı Kartepe’de kalabalık bir partili grup kar...

BÜYÜT

CHP Kocaeli Milletvekili aday adayı Tahsin Tarhan, partisinin Kartepe İlçe Örgütü’nü ziyaret etti. Tarhan’ı Kartepe’de kalabalık bir partili grup karşıladı. İlçe başkanı Cumhur Karakadılar, Tarhan’ın ziyaretinden memnun kaldıklarını belirterek, sözü Tahsin Tarhan’a bıraktı.

 

“BİRLİKTELİK ŞART”

Hedefinin vekillikten öte CHP’nin iktidarlığa yükselmesiyle ilgili oldupunu belirten Tarhan, örgür aday adayları olarak birliktelikle hareket etmeleri gerektiğini söyledi. Sineye çekilecek bir durumun kalmadığını belirten Tarhan, “Hukuki yapı tamamen parçalanmak üzere. Vatandaş ekonomik sorunlar yaşıyor. Ülkemizin karanlığa sürüklenmesine göz yummamız beklenemez. Hep birlikte bu düzeni değiştirmemiz gereklidir” dedi.

 

ATALARIMIN PARTİSİ

Tarhan, örgütsüz bir şekilde insanlara çeşitli açılardan yardım ettiğini fakat bunun yeterli olmayacağını zamanla anladığını söyleyerek şunları kaydetti: “Yoksullara, gençlere, öğrencilere, bir şekilde yardım etmeye çalıştım fakat bu yeterli olmadı. Örgütlü bir mücadele içinde olmadan yeterli olmaz. Bunu fark ettiğim anda, örgütlü mücadeleye katılmaya karar verdim. Bunun için CHP’yi tercih ettim. Eğer hep birlikte mücadele edersek, iktidar oluruz. Ben sokağa çıkmaya hazırım”

12 Mart 2015 Kocaeli- Siyaset


kutuyu işaretleyip tamama basın

Yorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR