KOGACE'de görev dağılımı

Kocaeli Gazeteciler Cemiyeti’nin olağan genel kurulu hafta sonu gerçekleşen kongre de Çetin Gürol ile Cihan Baylan’ın listeleri yarışmış ve 172-72 oy...

BÜYÜT

Kocaeli Gazeteciler Cemiyeti’nin olağan genel kurulu hafta sonu gerçekleşen kongre de Çetin Gürol ile Cihan Baylan’ın listeleri yarışmış ve 172-72 oy ile Çetin Gürol’un listesi kazanmıştı. Seçimler öncesinde verilen sözü yerine getiren yeni yönetim kurulu ilk toplantısını da Gebze İlçesinde görev yapan üyelerle birlikte gerçekleştirdiler.

Gebze Ticaret Odası’nda gerçekleşen üye toplantısında yeni döneme dair üyelerin fikirleri alındı. Ardından da yapılacak olan çalışmalar hakkında bilgi verildi. Toplantının ardından Darıca Sevgi Parkı’nda yönetim yapıldı. Toplantıda konuşan KOGACE Başkanı Çetin Gürol görev dağılımının ardından öncelikle 16 Ocak Basın Onur Günü programına ve Konut Projesi çalışmalarına ağırlık vereceklerini söyledi.

 

GÖREV DAĞILIMI

Çetin Gürol(Başkan), Levent Altun(Başkan Vekili), Cüneyt Türesin(Başkan Yardımcısı), Erol Kaçmaz(Başkan Yardımcısı), İbrahim Gürsel(Genel Sekreter), Ahmet Yavuz(İdari Amir), Hakan Süer(Üyelerden sorumlu başkan yardımcısı), Mevlüt Soysal(Projelerden Sorumlu Başkan Yardımcısı), Bahar Kaymakçı Erdoğan(Sosyal Etkinliklerden Sorumlu Başkan Yardımcısı), Nebiye Azak(STK’lardan Sorumlu Başkan Yardımcısı), Sercan Özden(Muhasip), Ayşegül Kalaycı(Eğitimden Sorumlu Başkan Yardımcısı), Recep Şeyhoğlu(Tanıtım ve Medyadan Sorumlu Başkan Yardımcısı)

13 Kasım 2014 Kocaeli- Gündem


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR