Çelik ve Bağırıcı’dan Başkan Doğan’a ziyaret

    Kocaeli İl Milli Eğitim Müdürü Fehmi Rasim Çelik ile Telekom İl Müdürü Fatih Mehmet Bağırıcı, İzmit Belediye Başkanı Dr. Nevzat Doğan’a hayırlı ol...

BÜYÜT

 

 

Kocaeli İl Milli Eğitim Müdürü Fehmi Rasim Çelik ile Telekom İl Müdürü Fatih Mehmet Bağırıcı, İzmit Belediye Başkanı Dr. Nevzat Doğan’a hayırlı olsun ziyaretinde bulundular. Doğan’a eğitime katkılarından dolayı teşekkür eden Milli Eğitim Müdürü Çelik, “Kocaeli’ye yeni yeni gelmeme rağmen eğitime yaptığınız hizmetleri bütün arkadaşlarım öve öve bitiremiyor. Sizin gibi eğitim sevdalısı bir belediye başkanının bulunması bizler için büyük kazanç” dedi.

KENDİMİZE GÖREV KABUL ETTİK

Doğan’da eğitime destek olmayı kendilerine görev kabul ettiklerini ifade ederek, “Belediye olarak eğitime destek öncelikli görevlerimiz arasında olmamasına rağmen bizler  bunu kendimize görev kabul ettik. Her zaman eğitimde eşiklikten yanayız. Devlet okullarının özel okullardan daha az imkana sahip olmasını kabul edemiyoruz. Bu yüzden de belediye olarak okullarımızın eksiklerinin giderilmesine imkanlarımız ölçüsünde destek oluyoruz. Şimdiye kadar 60’dan fazla okulumuza destek olduk. Eğitime harcanan her kuşunun ülkemiz geleceğine yapılan yatırım olduğunu biliyoruz. Bundan sonra da eğitime destek olmaya devam edeceğiz” dedi.

ÜLKEYE HİZMET HEPİMİZİN ORTAK GAYESİ

Türk Telekom Müdürü Bağırıcı da Başkan Doğan’a hayırlı olsun diyerek” yaptığınız hizmetleri yakından takip ediyoruz. Bundan sonra da projeleriniz ile kentimize  değer katmaya devam edeceğinize inancımız  sonsuzdur” dedi. İzmit Belediye Başkanı da İzmit’e hizmet anlamında taş üstüne taş koyan herkesin kendileri için önemli ve değerli olduğunu belirterek” Kurumlar arası işbirliğine her zaman önem verdik. Hepimizin ortak gayesi ülkemize hizmet olmalıdır. Bundan  sonra da  kurumlar arası işbirliğine önem vermeye devam edeceğiz” şeklinde konuştu. 

23 Mayıs 2014 Kocaeli- Gündem


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR