Mobesko’da bütün kararlar oy birliğiyle

Mobesko Mobilyacılar Dünyası Site Yönetiminin 2014 yılı kat malikleri olağan genel kurulu toplantısı önceki gün yapıldı. Site Yönetimi Konferans Salo...

Mobesko Mobilyacılar Dünyası Site Yönetiminin 2014 yılı kat malikleri olağan genel kurulu toplantısı önceki gün yapıldı. Site Yönetimi Konferans Salonu’nda yapılan genel kurulda Divan Başkanlığı’na Kani Baştürk seçilirken, saymanlığı Mehmet Toker ve katip üyeliği Hünkar Başoğul üstlendi. Mobesko Yönetim Kurulu Başkanı Ramazan Baştürk ve yönetim kurulu üyeleri Şenol Başoğul, Ramazan Çokal, Murat Aydın, Ramazan Başoğul, Sebahattin Akpolat ve Mustafa Tekdoğan toplantıda hazır bulundu.

 

BAŞTÜRK, ÜYELERE SESLENDİ

Saygı duruşunda bulunulması ve İstiklal Marşı’nın okunmasıyla başlayan toplantıda 11 gündem maddesi görüşüldü. 2014 yılı faaliyet raporunu okuyan Mobesko Yönetim Kurulu Başkanı Ramazan Baştürk, üyelere seslendi. Baştürk, “Bize emanet ettiğiniz mülklerinizi en iyi şekilde korumak, ihtiyaçlarını gidermek ve tüm mağazalarımızın kar sağlaması için elimizden geleni yapıyoruz” dedi.

 

KAVŞAK KATKI SAĞLAYACAK

Kartepe D-100 karayolu üzeri Goodyer sapağında yapılan köprülü kavşağın Mayıs ayında kullanıma açılacağını hatırlatarak,  yoğun trafik sorununun çözüleceğini ve Mobesko’ya ulaşımın çok daha kolay olacağını söyledi. Baştürk, “Kavşak çalışması bize büyük manada katkı sağlayacak. 2-3 ay gibi kısa bir sürede bitecek olması da bizim için şans” diye konuştu. Üyelerin oylarına sunulan faaliyet ve denetim kurulu raporu oy birliği ile kabul edildi.

 

HAKSIZ REKABETE YER YOK

Gündemin 7’inci maddesinde yer alan aidatın 2014 yılında olduğu gibi 2015 yılında da bin TL olarak alınması oy birliği ile kabul edildi.  Haksız rekabetin önlenmesi için, mağaza vitrin camları ve tabelaların firma unvanı ve firma ismi dışında müşteriyi yanıltıcı bilgi ve yazılara yer verilmemesi maddesi ise oy birliği ile karara bağlandı. Mobesko Yönetim Kurulu Başkanı Ramazan Baştürk, toplantının ardından kararların tümünün oy birliği ile alınmasından dolayı üyelere teşekkür etti.

20 Mart 2015 Kocaeli- GündemYorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR