Başkan Üzülmez, çiftlerin mutluluğuna ortak oldu

    Kartepe Belediye Başkanı Hüseyin Üzülmez hafta sonu birtakım sünnet cemiyeti ve düğün törenine katılarak, gençlerin mutluluğuna şahit oldu.  Üzülm...

BÜYÜT

 

 

Kartepe Belediye Başkanı Hüseyin Üzülmez hafta sonu birtakım sünnet cemiyeti ve düğün törenine katılarak, gençlerin mutluluğuna şahit oldu.  Üzülmez, sırasıyla Aysel Sekman ile Ahmet Fatih Has’ın, Ayşe ve Aziz Enes’in, Ümmühan Yıldırım ile Bilal Süer’in son olarak da Şaban ile Pınar’ın düğün merasimlerine katıldı.

CÜZDAN GELİNE

İzmit Belediyesi eski Başkan Yardımcısı Ramazan Has ile Selma Has çiftinin yakışıklı oğulları Ahmet Fatih hayatını, Seyhan ve Eyüp Sekman çiftinin güzel kızları Aysel ile birleştirdi. Yunus Emre Düğün Salonu’nda gerçekleştirilen nikahı İzmit Belediye Başkanı Nevzat Doğan kıyarken damadın şahitliğini de Hüseyin Üzülmez yaptı. Nikah ardından Başkan Üzülmez, mutluluk dilekleri eşliğinde evlilik cüzdanını geline verdi.

PROTOKOL DÜĞÜNDE

Seher ve Muhammed Baldan çiftinin kızları Ayşe Baldan ile Abiye Yılmaz ve Ali Yılmaz çiftinin yakışıkları çocukları Aziz Enes’in nikahı ise Adagöl Restoran’da gerçekleştirildi. Hüseyin Üzülmez’in de şahitlik yaptığı nikahı Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı İbrahim Karaosmanoğlu kıydı. Nikahta Bilim Sanayi ve Teknoloji Bakanı Fikri Işık, AKP Kocaeli Milletvekilleri Azize Sibel Gönül, Zeki Aygün, eski Rize Milletvekili Şevki Yılmaz, AKP İl Başkanı Mahmut Civelek ve çok sayıda konuk bu mutluluğa ortak oldu.

BİR ÖMÜR BOYU MUTLULUK

Hüseyin Üzülmez, bir ömür birlikteliğe evet diyen Ümmühan Yıldırım ile Bilal Süer’i de mutlu günlerinde yalnız bırakmadı. Hediye ve Nevzat Yıldırım çiftinin zarif kızları Ümmühan Yıldırım ile Sevgi ve İlyas Süer çiftinin yakışıklı çocukları Bilal’in düğün merasimi Suadiye Kültür Merkezi’nde gerçekleştirildi. Yıldırım ve Süer ailelerini tebrik eden Belediye Başkanı Hüseyin Üzülmez, gençlere de bir ömür boyu mutluluk diledi.

27 Haziran 2014 Kocaeli- Gündem


kutuyu işaretleyip tamama basın

Yorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR