Hürriyet: İktidardan çok çalışıyoruz!

Gündemle alakalı değerlendirmelerde bulunan milletvekili Hürriyet, partililere önemli tavsiyelerde bulundu. Hürriyet, belediyelerin yerinde denetimini...

Gündemle alakalı değerlendirmelerde bulunan milletvekili Hürriyet, partililere önemli tavsiyelerde bulundu. Hürriyet, belediyelerin yerinde denetiminin yapılmasının önemine değinerek, gölge belediyecilik anlayışının uygulanması gerektiğini ifade etti.

 

CEZALANDIRMA SİYASETİ

Basın komisyonuna bu konuda büyük görevler düştüğünü ifade eden Hürriyet, “Yapılan çalışmalar mutlaka basına yansımalı. Vatandaşın CHP yatıyor söylemini ortadan kaldırın. İktidar partisinden daha fazla çalışıyoruz, ama bunu yansıtamıyoruz. Basından sorumlu arkadaşlarımıza burada çok iş düşüyor. Bugün iktidar milli sözünü çok kullanıyor, ama milli bayramları bile kutlatmıyor. Korku siyasetinin yerini cezalandırma siyaseti aldı. Cezaevlerini gazeteciler ve akademisyenler doldurdu. Eleştirirken bile birbirimizi kırmamalıyız” diye konuştu.

 

“FİŞLEME YASASI ÇIKTI”

Hürriyet konuşmasının son bölümünde ise tartışılacak ifadelere yer verdi. IŞİD üzerinden hükümete eleştiriler yapan Hürriyet, “Hiçbir AKP milletvekili ve bakanı çıkıp kahrolsun IŞİD, öz kızına şehvet duyan babalara lanet olsun demedi. Bütçe görüşmelerinde sıkıntılar yaşadık. Fişleme yasası çıkardılar. Şimdi kölelik yasasını meclise getirecekler. Hakların nasıl gasp edildiğini sahada anlatalım” dedi.

20 Nisan 2016 Kocaeli- Siyaset


kutuyu işaretleyip tamama basın

Yorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR