Gölcük Aile Konak kadrosunu güçlendirdi

Gölcük Aile Konak Hastanesi; Beyin ve Sinir Cerrahisi Uzmanı Op. Dr. Nural Cafer Çelik, Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Uzmanı Dr. Emine Dündar Ahi ve...

Gölcük Aile Konak Hastanesi; Beyin ve Sinir Cerrahisi Uzmanı Op. Dr. Nural Cafer Çelik, Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Uzmanı Dr. Emine Dündar Ahi ve Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı Op. Dr. Ahmet Coşkan’ı da kadrosuna dahil ederek hizmet veren doktor sayısını 50’ye çıkardı.

 

Gölcük Aile Konak Hastanesi, uzman kadrosunu her geçen gün alanında tanınan isimleri transfer ederek genişletiyor. Kocaeli’de Gölcük bölgesinin yükünü üstlendiğini belirten ve 22 branşta hizmet veren Gölcük Aile Konak Hastanesi, Beyin ve Sinir Cerrahisi Uzmanı Op. Dr. Nural Cafer Çelik, Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Uzmanı Dr. Emine Dündar Ahi ve Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı Dr. Op. Dr. Ahmet Coşkan’ı da uzman kadrosuna dahil ederek hizmet veren uzman sayısını 50’ye yükseltti.

 

DOKTORLARI TANITTI

Kadroya katılan uzman hekimlerin tanıtıldığı kahvaltılı basın toplantısına göreve yeni başlayan doktorların yanı sıra; İdari direktör Dr. Şahin Talus, Tıbbi Direktör Op. Dr. M. Veysel Besnili, Kurumsal İletişim Uzmanı Gülden Demirer katılım gösterdi. Toplantıda kısa bir konuşma yapan Dr. Şahin Talus, “Kocaeli’deki tek rakibimiz kendimiziz. Çünkü biz yereliz. Bunu her zaman söylüyorum. Hizmetimiz, vergimiz, yaşadığımız yer hepsi Kocaeli’de” dedi. Kahvaltı ile başlayan toplantıda doktorlar kendilerini tanıttı. Tanıtımın ardından yeni atanan doktorlara çiçek takdim edildi.Hilal GÜDÜCÜ

 

OP. DR. EMİNE DÜNDAR AHİ

emine-dundar-ahi.jpg

Konya doğumlu olan Emine Dündar ahi, Selçuk Üniversitesi Meram Tıp Fakültesi’nden mezun olarak, uzmanlığını Başkent Üniversitesi Tıp Fakültesi FTR Anabilim Dalı’nda tamamladı.

 

OP. DR. NURAL CAFER ÇELİK

vnural-cafer-celik.jpg

Çorum doğumlu olan Nural Cafer ÇELİK,  Cerrahpaşa Tıp Fakültesi’nden 1990 yılında mezun oldu. 2000 yılında İstanbul Kartal Dr. Lütfi Kırdar Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nde uzmanlığını tamamladı. Gölcük Devlet Hastanesi’nde beyin cerrahi uzmanı olarak uzun yıllar görev yapmıştır.  Çorum doğumlu olan ÇELİK, evli ve iki çocuk babasıdır.

 

OP. DR. AHMET COŞKAN

ahmet-coskan.jpg

1977 Adana doğumlu olan Ahmet Coşkan, ilk ve ortaöğretimini Adana’da tamamladıktan sonra 1996 yılında Çukurova Üniversitesi Tıp Fakültesi’nde eğitim gördü. 2002 yılında mezun olduktan sonra Sağlık ocağı hekimliği, Hakkari devlet hastanesi acil hekimliği ve Hakkari İl Sağlık Müdür Yardımcılığı görevlerinde bulundu. Askerlik görevi sonrası İstanbul Maltepe Cumhuriyet Sağlık Ocağı’nda görev yaptı. 2007 yılında uzmanlığını Zonguldak Karaelmas Üniversitesi’nde tamamlayarak, 2014 yılında Zonguldak Alaplı Devlet Hastanesi Başhekimliği’ne atandı. İleri düzey ultrasonografi ve laparaskopi kursları alan Coşkan, vajinismus ve cinsel sorunlarla ilgili Cinsel Eğitim Derneği’nden de cinsel terapi eğitimi bulunuyor.

02 Mart 2016 Kocaeli- Ekonomi


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR