ANAP, erken seçim istiyor

1983 yılında kurulan ve 1996-2001 yılları arasında çeşitli koalisyon hükümetleri içerisinde yer alan Anavatan Partisi (ANAP) bir süredir devam eden s...

BÜYÜT

1983 yılında kurulan ve 1996-2001 yılları arasında çeşitli koalisyon hükümetleri içerisinde yer alan Anavatan Partisi (ANAP) bir süredir devam eden sessizliğini bozdu. ANAP Kocaeli İl Başkan Yardımcısı Burak Çelik, gündemdeki konular ele alarak şu ifadelere yer verdi: "Anavatan Partisi olarak tüm Türkiye'de il ve ilçelerde çalışmalarımız devam ediyor. İl ve ilçelerde örgütlenme çalışmalarımız sürüyor. Anavatan Partisi olarak yeni siyasi vizyon yeni bir felsefeyle yeni genç ve dinamik kadrolarla halkımızın huzuruna çıkmaya hazırlanıyoruz.

 

ÇALIŞMALARIMIZ DEVAM EDİYOR

Halkımız Anavatan Partisi'ni özlüyor. Anavatan Partisi kadrolarıyla, yapılacak olan en erken seçimlerde halkımızın huzuruna çıkacak. En kısa zamanda ilimizde 4 ilçe ye atamalar yapacağız. Koalisyon için en istekli  ( HDP ve AKP ) MHP ve CHP koalisyona sıcak bakmaması MHP'nin HDP ile siyasi vizyon gereği uzak durması koalisyon kurmayı erteletiyor. Örnek insan ve örnek parti olmak, dürüst ve samimi olmak siyasette şarttır. Öncelikle insanlara bakış açımız ve genel ideolojimiz insana değer vermek adına olacaktır. Genç kardeşlerimizi kötü alışkanlıklardan uzak tutmak geleceğine vatanına sahip çıkan bir gelecek için Kocaeli’de il ve ilçelerinde köy ve mahallelerinde geleceğe dayalı çalışmalar yapacağız.

 

GENÇLERE DEĞER VERECEĞİZ

Tüm siyasete adım atmak isteyen siyasete başlamak isteyen genç kardeşlerimizi anavatan partisi ne davet ediyorum. Biz dini değerlerine, bayrağına, kitabına, ülkesine ve milletine sahip çıkan bir gençlik hayal ediyoruz. Bunun içinde Kocaeli’de çalışmalara başlıyoruz. Kocaeli’nin tüm ilçelerinde köy ve mahallelerinde çalışmalar yapacağız. En kısa zamanda 12 ilçenin tamamına ilçe gençlik kolları başkanı atamasını yapacağız. Köy ve mahallerde gençlik temsilcileri ve gençlik araştırma komisyonu kuracağız. Böylelikle kısa bir sürede kötü yollara düşmüş gençleri tespit ederek teşkilatlarımıza davet edeceğiz”

26 Haziran 2015 Kocaeli- Siyaset


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR