“Sosyalleşmek ve söz sahibi olmak için doğru tercih benim”

  30 Mart yerel seçimleri öncesi mahalle muhtarlığına aday olan isimlerde yavaş yavaş şekilleniyor. Uzunçiftlik Mahalle muhtarlığına bölgenin sevilen...

BÜYÜT

 

30 Mart yerel seçimleri öncesi mahalle muhtarlığına aday olan isimlerde yavaş yavaş şekilleniyor. Uzunçiftlik Mahalle muhtarlığına bölgenin sevilen isimlerinden, eski Uzunçiftlik Belediye Meclis Üyesi Fahri Parlak da aday oldu. Parlak “Belediye Meclis üyeliği yaptığım için tecrübem var. Bölgeyi iyi tanıyorum. Mahalle ile kurumlar arasında köprü olmak, mahallemizi halkımızla beraber yönetmek için aday oldum. Diğer adaylara da başarılar diliyorum. Genç nüfusa hitap edecek projelere öncülük etmek ve geliştirmek istiyorum” şeklinde konuştu.

MAHALLEMİZİN GELİŞEMEDİ

Uzunçiftlik Mahallesine muhtarı olması durumunda yapacakları arasında kadınların toplumda söz sahibi olmak adına çalışmalar içerisinde bulunacağını da belirten Parlak, “Kadınlara toplumda söz sahibi olmak için önlerini açacak projeler yapacağız. Kadınların içlerine kapanık, kaderci olmasını tasvip etmiyorum. Aile yaşamları yanı sıra sosyal aktiviteler içinde olmaları gerekir. Devlet kurumları ve yerel yönetimlerle işbirliği içinde mahallemizin gelişmesini sağlamak istiyorum” diyerek her kesimden destek beklediğini belirtti.

FAHRİ PARLAK KİMDİR

1963 yılında Çiftlik Mahallesinde doğan, 2013 yılında Çelik Halat fabrikasından emekli olan bölgenin tanınan ismi Fahri Parlak “50 yıldır burada ikamet ediyorum. Mahallede büyük sorunlar var. Mahallenin bugüne kadar iyi yönetilmediğini düşündüğüm için aday oldum” dedi. 

24 Ocak 2014 Kocaeli- Gündem


kutuyu işaretleyip tamama basın

Yorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR