CHP Karamürsel’in hedefi yüzde 40

CHP Karamürsel İlçe Başkanı Şinasi Yazar, ilçe genelinde çok bir çalışma içerisinde olduklarını ve partili kadınların adeta Karamürsel’i yeniden fethe...

BÜYÜT

CHP Karamürsel İlçe Başkanı Şinasi Yazar, ilçe genelinde çok bir çalışma içerisinde olduklarını ve partili kadınların adeta Karamürsel’i yeniden fethettiğini söyledi

İlçe Başkanı Yazar dün düzenlediği basın toplantısında, partili kadınların Karamürsel genelinde adım atılmadık yer bırakmadığı, ilçe örgütü olarak yüzde 30’luk başarıyı garantilediklerini ancak bu rakamı yüzde 40’lara çekmenin peşinde olduklarını ifade etti.

ANKETLERE BİR AY ÖNCE BAŞLADIK
CHP Karamürsel İlçe Örgütü olarak temayül çalışmalarına bir ay önce başladıklarını belirten Şinasi Yazar, “Seçmenlerin düşünceleri bizim için çok önemli olduğu için onlara bazı anket soruları yönelterek düşüncelerini öğreniyoruz. Vatandaşlarımız, siyaset gözetmeksizin yaptığımız bu çalışmaları çok olumlu karşılıyorlar. Ayrıca üyelerimize yönelik çalışmaları da aralıksız sürdürüyoruz. Onlarla da konuşup fikirlerini alıyor ve çalışmalarımıza o yönde ağırlık veriyoruz” dedi.

SANDIK ALAN ÇALIŞMALARIMIZ VAR
Kent merkezinde 14 ayrı okul için 14 ayrı bayan arkadaşımızı sandık alan sorumlusu yaptık Onlarında altında 3-5 kişilik ekiplerle siyasi parti gözetmeksiniz dolaştıkları haneler var. Biz üyelerimizden çok tüm seçmene önem veriyoruz. Bu güne kadar 2 bin 500 kadar haneye girdik ve hem görüşüp hem de anket çalışmalarımızı yürüttük. Bu yerel seçimde bizi zafere götürecek bayan arkadaşlarımız çok iyi iş çıkarıyorlar” şeklinde konuştu.

ESKİ DYP’LİLER VE KARARSIZLAR
Kendileri için çok önemli olan iki konu üzerinde titizlikle durduklarını kaydeden Yazar, “İlki eski DYP’li vatandaşlarımız ve kararsızlar. İkincisi ise seçmenlerimiz. Bu iki konu üzerinde inanılmaz titizlikle çalışıyoruz. Eski DYP’li olan seçmenlerle birebir ilişkiler kurarak onların bize olan teveccühlerini değerlendiriyoruz ve genellikle İsmail Yıldırım ve ekipleri tarafından aldatıldıklarını ve kullanıldıklarını düşünüyorlar. Birde kararsızlar var ki bu seçmenlerde çok önemli. Kararsızların evlerini tek tek evlerini tekrar ziyaret ediyoruz. Çok seviniyor ve ilgi duyuyorlar” dedi.

ADAYLAR YÖNETİMLE HAREKET ETMELİ
Aday açıklamaları olayını farklı değerlendirdiklerini belirten Şinasi Yazar, “Adayların isim açıklamalarına karşı değilim ama belirlediğimiz bir metod var. O da şudur, “Aday gelir bizi yanına alır ve CHP ilçe yönetiminin de izni ile basın toplantısı yapar. Yani bizi yanında gösterir şekilde olur. Asla partiyi ve yönetimimizi bilgilendirmeden açıklama yapmalarına izin vermeyiz. CHP, ilçe yönetimi ve aday birlikte hareket etmek zorundadır. Gayri resmi bir açıklama bile olsa yolunun bu olduğunu herkese şimdiden duyururum” şeklinde konuştu.
Haber:Aybey KAHRAMANLI

16 Mayıs 2013 Kocaeli- Siyaset


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR