Kriptolu paralelciler diyen Aydın Ünlü'ye..

İşte Şimşek’in açıklaması;   Ülkücü iradenin talebi olan tüzük kurultayımızı, dün Ülkücülere yaraşır bir şekilde tamamladık. Demokrasi ile bağdaşma...

İşte Şimşek’in açıklaması;

 

Ülkücü iradenin talebi olan tüzük kurultayımızı, dün Ülkücülere yaraşır bir şekilde tamamladık. Demokrasi ile bağdaşmayan, parti içi tehdit ve baskıya imkan veren tüm maddeleri, çağımıza daha uygun ve demokratik bir hale getiren tüzük değişikliklerini yaparak Kocaeli'ne döndük.

 

Bu kez ilimizde İl Başkanlığı koltuğunda oturan ve tavrını demokrasiden değil, değişimden değil, statükodan yana koymuş olan Aydın Ünlü' nün kongreye katılan bizler için kriptolu paralelciler ifadesini kullandığını gördük.

Aydın Ünlü de bilir ki; biz yamuk olmamak için ömrünü feda etmiş insanlarız. Paralel ne ise, onu da bilmeyiz, yanından da geçmeyiz.

Sayın Aydın Ünlü eğer söylediği manada bir paralel görmek istiyorsa Kocaeli'nde; 2014 yerel seçimlerinde cemaatten para alanlar paraleldir. 2014 yerel seçimlerinde cemaatten büyük şehir adayı için arabalar alan kimse onlardır paralel. Aynı seçimde cemaate 5 bin müşahit kartı dağıtanlar paraleldir. Bunun için de aynaya bakması yeterlidir.

20 Haziran 2016 Kocaeli- Siyaset


kutuyu işaretleyip tamama basın

Yorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR