Kocaeli Dostluk Kulübü üyeleri kaynaşma yemeğinde buluştu

Kocaeli Dostluk Kulübü Yönetimi ve üyeleri, Emex Otel’de düzenlenen yemekte bir araya geldi. Kaynaşma amacı taşıyan geceye konuşmacı olarak katılan KO...

BÜYÜT

Kocaeli Dostluk Kulübü Yönetimi ve üyeleri, Emex Otel’de düzenlenen yemekte bir araya geldi. Kaynaşma amacı taşıyan geceye konuşmacı olarak katılan KOÜ Hukuk Fakültesi Öğretim Üyesi Prof. Dr. Samir Salha, Orta Doğudaki son gelişmeler ve Türkiye’ye etkileri” hakkında bir sunum yaptı.

Ankara, İstanbul, İzmir, Kayseri, Düzce, Antalya ve Adana’da temsilcilikleri bulunan ve iki yılı aşkın bir süredir kurulum çalışmalarını sürdüren Kocaeli Dostluk Kulübü 2009 yılında ilimizde Kocaeli Dostluk Kulubü adıyla kuruldu. Başkanlığını eski Kocaeli Vali Yardımcısı İdris Kurtkaya’nın yaptığı kulübün Emex Otel’de gerçekleşen toplantısına İzmit Kaymakamı Sabit Kaya, kulüp üyeleri ve KOÜ Hukuk Fakültesi Öğretim Görevlisi Prof. Dr. Samir Salha katıldı.

Gecede konuşma yapan Kurtkaya “Kurulduğu günden bugüne üyeleri arasında sevgi ve dostluk bağlarının güçlenmesi, gelişmesi için çalışmalar yapan Kocaeli Dostluk Kulübü üyelerinin güncel ve önemli konularda bilinçlenmesi için çalışmalarını yürütüyor. 2 yıl içerisinde kurulduk ve kurum haline geldik. “ dedi. Geceye konuk olarak KOÜ Hukuk Fakültesi Öğretim Üyesi Prof. Dr. Samir Salha, Orta Doğudaki son gelişmeler ve Türkiye’ye etkileri” hakkında açıklamada bulundu.

21 Mart 2011 Kocaeli- Yaşam


kutuyu işaretleyip tamama basın

Yorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR