Gebze’de Emekliler Meclisi toplandı

Katılımın yoğun olduğu Genel Kurula; Gebze Belediye Başkanı Adnan Köşker, Gebze Kent Konseyi Başkanı Gültekin Şenel, Gebze Kent Konseyi eski dönem Ba...

Katılımın yoğun olduğu Genel Kurula; Gebze Belediye Başkanı Adnan Köşker, Gebze Kent Konseyi Başkanı Gültekin Şenel, Gebze Kent Konseyi eski dönem Başkanı İbrahim Güngör, Emekliler Meclisi Genel Kurul Üyeleri ile çok sayıda davetli katıldı.

 

Genel Kurul’un divan başkanlığını tüzük gereği Gebze Kent Konseyi Genel Sekreteri A. Esat Ural yaparken divan üyeliğine Ahmet Kisbet, Elif Gülhan, Enver Er ve Abdulkadir Özpehlivan seçildi.

Saygı duruşu ve İstiklal Marşı’nın ardından Kişisel Gelişim Uzmanı Haluk Öztekin'in hayatla ilgili deneyimler konusunda açıklamalarını dinledi.

 

ŞENEL: EN KISA SÜREDE DİĞER MECLİSLERİMİZDE KURULACAK

Divanın oluşumu sonrasında konuşmalarını gerçekleştiren Gebze Kent Konseyi Başkanı Gültekin Şenel, “Gebze Kent Konseyi Emekliler Meclisi 2. Genel Kurul Toplantısı için burada toplanmış bulunmaktayız. Gebze Kent Konseyi olarak komisyon başkanlarının belirlenmesinin ardından, seçimlerini bugün gerçekleştireceğimiz Emekliler Meclisi ile start verdik. İnşallah en kısa sürede Kadın Meclisi, Engelli Meclisi, Gençlik Meclisi ve Çocuk Meclisimizi de oluşturmayı planlamaktayız. Gebze Belediye Başkanımız Sayın Adnan Köşker beyin de katılımı ile gerçekleştirdiğimiz Genel kurulda kendisinden Emekli Meclisimizin bir önceki dönem proje önerileri olan Emekli evinin müjdesini  de bekliyoruz” dedi.

 

KÖŞKER: EMEKLİLERİMİZE HOBİ BAHÇELERİ

Gebze Kent Konseyi Başkanı Gültekin Şenel'in ardından konuşma yapan Gebze Belediye Başkanı Adnan Köşker, “Gebze Kent Konseyi 2010 yılından bu yana İbrahim Güngör'ün başkanlığından bu yana Gebze'de bir birliktelik ortamı oluşturarak, Kent konseyini bugünkü konumuna getirdi. Bu anlamda ben geçmişten bugüne konseyde emeği geçen tüm yönetim ve yürütme kurulu üyelerimize başta İbrahim Bey olmak üzere bir daha teşekkür etmek istiyorum. Bu dönemde de Gültekin Bey ve ekibinin güzel çalışmalar yapacağına inanıyorum. Emeklilerimizin emekli evinde vakit geçirmelerinden ziyade aktif olarak hobi bahçelerinde vakit geçirmelerinin hem kendilerine hem bizlere örnek teşkil edeceği kanaatindeyiz. Bu anlamda önümüzdeki süreçteki hobi bahçeleri projelerimize ağırlık vereceğiz. Bildiğiniz üzere  çevre temizliği konusunda Gebze Belediyesi olarak çok hassas davranıyoruz. Gebze Kent Konseyi Emekliler Meclisinden de temizlik ve çevre düzenlemesi konularında projeler bekliyoruz. Gebze’nin kent bilinci oluşması bir şehir kimliğinin oluşması noktasında özellikle sizlere büyük görevler düşüyor. Gebze Kent Konseyi Emekliler Meclisi 2. Genel Kurulunun hayırlı olmasını diliyorum” dedi.

 

Divan Başkanlığınca yürütülen seçimde Genel Kurul’un tek adayı olan Nurettin Memoğlu, Gebze Kent Konseyi Emekliler Meclisi Başkanı seçildi. Genel Kurul Üyelerinin oylarıyla, Başkanlık seçiminin ardından 25 kişilik Yönetim Kurulu oluşturuldu. Emekli Meclisi Yürütme Kurulu Aşağıdaki Şekilde Genel kurul tarafında oybirliğince seçilmiştir.

 

Nurettin Memoğlu

Abdulkadir Özpehlivan

Miktat Sancak

Dilaver Unutmaz

Kenan Özdemir

Miktat Kazancı

Ali Altınay

İsmail Yiğit

Cemal Kılıç

Selehattin Akbaş

Cemalettin Yavuz

Davut Ömer Demir

Orbay Tüysüz

Mehmet Yılmaz

Ahmet Öztürk

Atilla Öztürk

Cemalettin Çelik

Hüseyin Öztürk

Metin Topçu

Ednan Aydın

Resul Orman

İzzet Kurt

Ahmet Aydın

Ali Almacı

Yılmaz Işık

 

EMEKLİLER MECLİSİ 25 KİŞİLİK YÖNETİM OLUŞTURDU

Gebze Kent Konseyi Emekliler Meclisi Başkanı seçilen Nurettin Memoğlu; “Daha önceki dönemlerde görev alan arkadaşlarımıza çalışmalarından dolayı teşekkür ediyorum. Bana güvenen ve Başkanlık görevini layık gören Genel Kurul Üyelerimize teşekkürlerimi iletiyorum” dedi.

 

Program, yeni dönem için seçilen Genel Kurul ve Yürütme Kurulu Üyeleriyle hatıra fotoğrafı çekilmesinin ardından sona erdi.

27 Ağustos 2014 Kocaeli- GündemYorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?


Kocaeli için kar uyarısı! mask
Kocaeli için kar uyarısı!

iPhone X, Türk Telekom mağazalarında mask
iPhone X, Türk Telekom mağazalarında
Otel odasında ölü bulundu! mask
Otel odasında ölü bulundu!
2 polis tecavüzden tutuklandı! mask
2 polis tecavüzden tutuklandı!
Salim Dervişoğlu’na 10 istekli mask
Salim Dervişoğlu’na 10 istekli
Tevfik Seno’da güvenlik zafiyeti! mask
Tevfik Seno’da güvenlik zafiyeti!

BEĞEN 21 B
TAKİP ET 2 B

YÜKLENİYOR