Kandıra güzelleşiyor

Toplantıya Kandıra  Belediye Başkanı Ünal Köken, Prof. Dr. Tülay Esin, Yard.Doç Soner Ayyıldız, Özgür Algan (İç Mimar), İmran Türkeş(Mimar), Murat At...

Toplantıya Kandıra  Belediye Başkanı Ünal Köken, Prof. Dr. Tülay Esin, Yard.Doç Soner Ayyıldız, Özgür Algan (İç Mimar), İmran Türkeş(Mimar), Murat Atak (Büyükşehir İçmimar), Ahmet Coruk (Büyükşehir Mimar), katıldı.

Kandıra Belediyesi tarafından kurul üyelerine Kandıra’da bulunan sokaklar gezdirildi. Kurul üyeleri cepheleri yenilenmesi planlanan binaları incelediler.


KANDIRA HER ŞEYİN EN GÜZELİNE LAYIK BİR İLÇE

Kandıra Belediye Başkanı Ünal Köken,  toplantıda yaptığı konuşmada  “Kandıra’mız güzelleşecek caddelerimiz, sokaklarımız modern bir görünüme kavuşacak. Kandıra her şeyin en güzeline layık bir ilçe. Bu proje kentimizi estetik kaliteyi yükseltecek ve cazibe merkezi dönüşecek” dedi.

 

ESTETİK KURULU UYGULAMALARI YERİNDE İNCELEDİ

Kocaeli Kent Estetik Kurulu üyeleri, Kandıra Hizmet Binasında yaptığı toplantı sonrası cephe yenileme uygulamalarını yerinde görmek ve eksiklikleri tespit etmek üzere incelemelerde bulundu ve üzerinde değerlendirmeler yapıldı.

15 Ağustos 2014 Kocaeli- Gündem


kutuyu işaretleyip tamama basın

Yorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR