Gençlerden Cumhuriyet Yürüyüşü’ne destek

Kocaeli Büyükşehir Belediyesi, Kocaeli Valiliği ve Kocaeli Kent Konseyi tarafından bu yıl ikincisi düzenlenen Cumhuriyet Yürüyüşü için gençler bir ar...

BÜYÜT

Kocaeli Büyükşehir Belediyesi, Kocaeli Valiliği ve Kocaeli Kent Konseyi tarafından bu yıl ikincisi düzenlenen Cumhuriyet Yürüyüşü için gençler bir araya geldi. Kocaeli Kent Konseyi Genel Sekreteri Gültekin Görüm’ün öncülük ettiği toplantı fuar içi Sivil Toplum Merkezi’nde gerçekleşti.

 

GENÇLERDEN YOĞUN KATILIM

Toplantıya Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Basın Yayın Şube Müdürü Mustafa Cebeci olmak üzere çok sayıda Sivil Toplum Kuruluşundan temsilci katıldı. Toplantıya katılanlar arasında Kocaeli Kent Konseyi Gençlik Meclisi Başkan Yardımcısı Ozan Denli, Kocaeli imam Hatip Mezunları ve Mensupları Derneği(KİHMED) temsilcisi Ali Bilgi, İzmit Belediyesi Genç-iz Koordinatörü Enis Göçer, Kocaeli Genç MÜSİAD temsilcisi Mustafa Övünç, Kent Konseyi Siyasi Bilimler Kulübü üyesi Oğuzhan Kuzu, Hereke Ordulular Derneği Genel Sekreteri Orhan Tezlik, Kent Konseyi Eğitim ve Öğrenci Sorunları Kulübü temsilcisi Ahmet Serdar Çağlar, Bilim ve Teknoloji Kulübü, üyesi Enes Malik Gürtaş, Kent Konseyi Fotoğrafçılık Kulübü Başkanı Nurşah Şahin, Genç Kartepeliler Derneği Başkanı Hasan Altınkaya, Gençlik ve Spor Kulübü Başkanı Gökkberk Gülez, Hukukçular Kulübü Genel Sekreteri Hüseyin Yılmazoğlu, Genç Nesil Kulübü Derneği Başkanı Murat Yılmaz, Hayrat Vakfı Derince -Körfez Temsilcisi Olcay Taş, Hayrat Vakfı İzmit Temsilcisi İshak Döler, Körfez Kent Konseyi Gençlik Meclisi Başkanı Hakan Tosun, Körfez Kent Konseyi Fotoğraf Kulübü Başkanı Murat Karadeniz, Kocaeli Kent Konseyi Tiyatro Kulübü Başkanı Enes Bilici yer aldı.


GENÇLER ÖN PLANDA OLMALI

Kocaeli Kent Konseyi Genel Sekreteri Gültekin Görüm,28 Ekim Salı günü saat 13.30’da Merkez Bankası önünde başlayıp, Perşembe Pazarı Alanı’nda son bulacak olan Cumhuriyet Yürüyüşü’nde özellikle gençleri ön planda görmek istediğini dile getirdi. Cumhuriyetin 91. Yılını coşkulu bir şekilde kutlayacaklarını söyleyen Görüm, Cumhuriyet Yürüyüşü ’ne herkesi davet etti.


40 KİŞİLİK TRT KOROSU

Özellikle gençlerin Türkiye’nin ortak değerlerine sahip çıkması gerektiğini vurgulayan Görüm, yürüyüşün ardından TRT sanatçılarından oluşan 40 kişilik koro birbirinden güzel eserlerini seslendireceği konserle son bulacağını dile getirdi.

26 Ekim 2014 Kocaeli- Gündem


kutuyu işaretleyip tamama basın

Yorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR