Belediye personeli Boğaz’da kültür turunda

Eşi Ragibe Hanım ve başkan yardımcılarıyla birlikte geziye katılan Başkan Köşker, Hac farizası öncesi personeliyle helalleşti.   AİLELERİYLE BİRLİ...

BÜYÜT

Eşi Ragibe Hanım ve başkan yardımcılarıyla birlikte geziye katılan Başkan Köşker, Hac farizası öncesi personeliyle helalleşti.

 

AİLELERİYLE BİRLİKTE

Gebze Belediyesi personeli, Boğaz’da düzenlenen kültür turunda buluştu. Gebze Belediyesi İnsan Kaynakları ve Eğitim Müdürlüğü tarafından düzenlenen hafta sonu etkinliğine aileleriyle birlikte katılan belediye çalışanları, yorgunluk attı. Gebze Belediye Başkanı Adnan Köşker’in de ailesiyle birlikte katıldığı Boğaz turuna ayrıca, başkan yardımcıları Nilay Ayran, Engin Güzel, Sadık Albayrak, Orhan Sipahioğlu da aileleriyle birlikte katıldı. Tarihçi Talha Uğurluel’in Boğaz’da bulunan tarihi eserler hakkında bilgi verdiği kültür turu kapsamında Ortaköy’ü de gezen Gebze Belediyesi çalışanları keyifli bir hafta sonu geçirmiş oldu.


PERSONELİYLE HELALLEŞTİ

Düzenlenen Boğaz turunda belediye çalışanlarını yalnız bırakmayan Gebze Belediye Başkanı Adnan Köşker, “Gebze’nin hizmetkârı olan büyük ailemizle güzel bir etkinlikte bir araya geldik. Gebze gibi önemli bir kente hizmet eden siz değerli mesai arkadaşlarımızın aileleriyle birlikte yorgun atacağı gezimizde güzellikler içerisinde geçmesini temenni ediyorum. Eşim ile birlikte gerçekleştireceğim Hac farizası için kutsal topraklara bu ayın 27’sinde gideceğim. Sizlerden hakkınızı helal etmenizi istiyorum. Benden yana haklarım helal olsun. Yeni dönemde sizlerle kentimizi kalkındırmak için durup dinlenmeden çalışmaya devam edeceğiz” dedi.

22 Eylül 2014 Kocaeli- Gündem


kutuyu işaretleyip tamama basın

Yorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR