MY Koleji’nde eğitim KADROSU TANITILDI

      AKP Çorum Milletvekili Murat Yıldırım’a ait olan MY Kolej, yeni eğitim-öğretim dönemine oldukça iddialı şekilde hazırlanıyor. 22 yıllık yeni eği...

BÜYÜT

 

 

 

AKP Çorum Milletvekili Murat Yıldırım’a ait olan MY Kolej, yeni eğitim-öğretim dönemine oldukça iddialı şekilde hazırlanıyor. 22 yıllık yeni eğitim yılı için programını belirleyen kolej yetkilileri, ekiplerini düzenledikleri basın toplantısı ile tanıttı.

 

YENİLİKLER OLACAK

Antikkapı Restaurant’ta yapılan basın toplantısında Başiskele’de kurulan okulun yeni eğitim dönemi öncesindeki planları açıklandı. Kurucu Müdürü Mustafa Bakkal, İlkokul Müdürü Hasan Işıktekiner, eğitim kadrosunu tanıttıktan sonra kurumlarındaki yenilikler hakkında bilgiler verdi.

 

TEKNOLOJİK SINIFLAR

Toplantıda konuşan Kurucu Müdür Mustafa Bakkal, öğrenci ve velileri düşünen bir sistem kurduklarını söyledi. Rehberlik açısından ailelerle işbirliği içinde olacaklarını belirten Bakkal, “Çocuk Akademisi, ilkokul, ortaokul, Anadolu lisesi ve Anadolu sağlık meslek lisesi olarak eğitim vereceğiz. Faaliyet okulları, birebir etütler ve ağırlıklı yabancı dil eğitimi teknolojik destekli akıllı sınıflarda uzman öğretmenler tarafından verilecek” dedi.

 

SOSYAL BİR OKUL

Sözlerine okulun yenilikçi yapısı itibariyle diğer okullar tarafından rekabet oluşturduğunu ve amaçlarının en üstün başarıyı elde etmek olduğunu belirten Bakkal, “Amacımız 180 günlük eğitim-öğretim dönemini öğrencilerimiz için en verimli hale getirmektir. Planladığımız haftada 20 saat İngilizce eğitimle en üstün başarıyı elde etmek istiyoruz” dedi. Sosyal bir okul olduklarını da sözlerine ekleyen Bakkal, “Kurumumuz 700 kişilik kapasiteye sahip. İlk sene için hedefimiz 400 öğrenci olacak” dedi.

MY KOLEJİ EĞİTİM KADROSU

Kurucu Müdür: Mustafa Bakkal

İlköğretim Müdürü: Hasan Işıktekiner

Müdür Yardımcısı: Tolga Kasımoğlu

Halkla İlişkiler Müdürü: Hatice Akkaya

Rehber Öğretmenler: Selda Demirtaş

Anasınıfı Öğretmeni: Sıla Aydın

Sınıf Öğretmenleri: Zahide Uçar, Elif Bayarçelik ve Yasemin Uçar

Edebiyat Öğretmenleri: Sema Uyar, Sümeyye İnan ve Senanur Erol

Matematik Öğretmenleri: Aslı Ergün ve Yasin Ceylan

Fen ve Teknoloji Öğretmeni: Çiler Özistek

Fizik Öğretmeni: Metin O. Sütlüoğlu

Kimya Öğretmeni: ZübeydaYücetaş

Biyoloji Öğretmeni: Kübra Akbal

Coğrafya Öğretmeni: Hamide Yıldırım

Sosyal Bilgiler Öğretmeni: Nihan Erdoğan Yılmaz

Tarih Öğretmeni: Meryem Karaöz:

İngilizce Öğretmenleri: Hanife Uyanık Atagan ve Hilal Akalın

Görsel Sanatlar Öğretmeni: İsmihan Solmaz

Beden Eğitimi Öğretmeni: Mustafa Gökhan Yürekli

Meslek Dersleri Öğretmeni: Havva Demirezen

19 Haziran 2014 Kocaeli- Gündem


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR