AK PARTİ KOCAELİ MİLLETVEKİLİ ZEKİ AYGÜN GÖLCÜK GÜMÜŞHANELİLER DERNEĞİNİ ZİYARET ETTİ

AK Parti Kocaeli Milletvekili Zeki Aygün,AK Parti Gölcük İlçe Başkanı Sedat Yücel ve İlçe Yönetim kurulu heyeti,Belediye ve İl Genel Meclis Üyeleriyle...

BÜYÜT

AK Parti Kocaeli Milletvekili Zeki Aygün,AK Parti Gölcük İlçe Başkanı Sedat Yücel ve İlçe Yönetim kurulu heyeti,Belediye ve İl Genel Meclis Üyeleriyle birlikte,Gölcük Gümüşhaneliler Derneğini ziyaret etti. Gölcük Gümüşhaneliler Derneği Başkanı Serdar Giriftinoğlu ve Dernek yönetimi tarafından yoğun bir sevgi ile karşılanan Milletvekili Aygün,Dernek’te güzel bir sohbet gerçekleştirdi.
Ziyarette bir konuşma yapan AK Parti Gölcük İlçe Başkanı Sedat Yücel,AK Parti Kocaeli Millet vekillerimiz,Belediye Başkanımız ve İlçe teşkilatımız örnek bir uyum içerisinde çalışmaktadır.İlçemizi yakından ilgilendiren konularda verilen desteğe bizde teşekkür ediyoruz.Gölcük Türkiye’nin Marka ilçe olma yolunda emin ve kararlı adımlarla ilerlemekte.Bu güzel çalışmalar birlikteliğimizin eseridir.Bu çalışmalarda Sivil toplum örgütlerimizde destek vermekte dedi.
Milletvekili Aygün,ziyaretinde gerek Türkiye Gündemi ve gerekse Gölcük ile ilgili bir dizi konularda açıklamalarda bulunarak,Gölcük’ün sorunları,Halkın beklentileriyle alakalı her konuyu önemsiyor ve ilgileniyoruz,kimsenin endişesi olması dedi. Özellikle Gölcük ile ilgili konularda Gölcük Belediye Başkanı Mehmet Ellibeş,İlçe Başkanı Sedat Yücel Mahalle Muhtarlarımızla görüşerek çözüm üretilmesi için çalışıyoruz diyen Milletvekili Zeki Aygün,Gölcük’ün daha çok yaşanabilir bir kent olması için ne gerekiyorsa yapılacağından kimse tereddüt etmesin dedi.
Gölcük Gümüşhaneliler Derneği Başkanı Serdar Giriftinoğlu,Derneğe ziyaretinden dolayı Milletvekili Zeki Aygün’e teşekkür etti.Ziyarette yöresel ikramlar afiyetle yenilip ,çaylar içilerek sohbet edildi.

28 Mayıs 2012 Kocaeli- Siyaset


kutuyu işaretleyip tamama basın

Yorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR